Lastiği patlayan sebze ve kâr gebe kamyon kanala uçtu: 1 dertli

655 karayolu üstünde seyir halindeyken lastiği patlayan göveri ve meyve iki canlı kamyon kanala uçtu. Vasıta sürücüsü kısaca 1 saat süren çalışmalar neticesinde sıkıştığı bölgeden kurtarılırken, kanala saçılan göveri ve meyveleri vatandaşlar topladı.

Kaza Düzce- Zonguldak D-655 Karayolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Düzce’den Zonguldak istikametine gidiş halinde olan göveri ve sonuç yüklü Hasan G. idaresindeki 67 UC 961 plakalı kamyonun Dadalı mevkiinde lastiği patladı. Lastiği patladıktan sonraları sürücüsünün kontrolünden sâdır ve el kenarındaki faaliyet direğine çarpan kamyon, kanala uçtu. Kamyonun kasasında kâin göveri ve meyveler dahi kanala saçılırken, kazayı görenlerin ihbarı üstüne bölgeye sağlık, güllabi ve itfaiye aracı ekipleri atıf edildi.

Olay hesabına ulaşan Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin tahminî 1 saatlik çalışması sonrasında çoban Hasan G. bulunduğu yerden çıkarılarak afiyet ekiplerine doğrulama edildi. Ilçe sebebi ile yola saçılan sebze ve meyveler bölgede kâin vatandaşlar eliyle toplanırken, uyanık ekipleri kaza ile ait inceleme başlattı. – DÜZCEShare: