Komutan Özgener’den seçme değerlendirmesi

İzmir Tecim Odası (İZTO) seçimleri, sedir başkanlığı ve divanı seçiminin ardından son buldu. umumi heyet başkanlığı seçimlerinde 183 görüş ile yeniden başbuğ seçilen İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, “Üyelerimiz, bize iri tıpkısı güvenle geçer oyların tamamını almamıza dil oldu. Bu bire bir yandan muştulu, ayrımsız yandan sorumluluğumuzu henüz üstelik artıran bire bir son” dedi.

3 Ekim’birlikte başlayan İZTO seçimleri, zaman İZTO binasında yönetim kurulu başkanlığı, disiplin müesses üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Umumi Oturmuş delegeleri seçimi ile bitmeme etti. Serencam adına üstelik sedir başkanlığı ve divanı seçimi yapıldı. Kâin başkan Mahmut Özgener, 183 düşünce ile yeniden başbuğ seçildi. Mevcut meclis başkanı Selami Özpoyraz’ın biricik aday olduğu meclis başkanlığı ve divanı seçimi üstelik sonuçlandı. Özpoyraz, 182 fikir ile baştan meclis başkanı seçildi. Seçimlere ilgili değerlendirmede bulunan Özgener, “Çok sunturlu aynı seçim süreci yaşadık. İlk 4 yılda yaptığımız işlerin kabul gördüğünü, sonuçlara baktığımızda görüyorum. Üyelerimiz, bize şişman tıpkı güvenle mergup oyların tamamını almamıza kurgu oldu. Bu bire bir yandan muştulu, tıpkı yandan sorumluluğumuzu daha da zait tıpkı serencam. Yeni dalavere kurulumuzla inanıyorum ki önce 4 almanak dönemde yaptığımız projeleri elan bile geliştirerek hizmet üretmeye devam edeceğiz” diyerek konuştu.

İZTO Umumi Heyet aristokrat üyeleri; Abdullah Salkım, Ahmet Oğuz Özkardeş, Emre Kızılgüneşler, Cemal Elmasoğlu, İsmail Kahraman, Jülide Tutan Hergül, Mahmut Erkoç, Mehmet Şahin Çakan, Nuray Eyigele İşleyen ve Başkumandan Gökhan Arıkan’dan oluştu. – İZMİR

Share: