Komutan Çetin’den zihayat çifte sürpriz

Çukurova Belediye Reisi Soner Okkalı, namına kanı atan ve eşine anlı şanlı aynı sürpriz düzenlemek üzere nikahlarını kıymasını talip canlı damadı kırmadı. Bunaltıcı, “Soner abi bizim dahi nikahımızı kıyar mısın diye niteleyerek aynı akıl aldım. Onları yemek, nikahlarını kıymaktan zordu” dedi.

Bir müddet evvel Mehmet Atik ile Melisa Cemre Durgut çifti teehhül etmek üzere Çukurova Belediyesine başvurdu. Nikah günlerini düzlük ve heyecanla beklemeye başlayan Mehmet Çalak, eşine bire bir sürpriz düzenlemek istedi. Toplumsal medyadan Başbuğ Soner Bunaltıcı’e kuvve atan dinç damat, “Soner abi, sizi tanımıyoruz ama bizim bile nikahımızı kıyar mısınız, eşime şaşırtı fayrap etmek istiyorum” bağlanmış bir kanaat gönderdi. Nikah günü gelip çattığında kendileri nikah masasında, haddinden fazla sayıdaki çağrılı da salondaki yerlerini aldı. Heyecanla evlilik akitlerini gerçekleştirecekleri hatırat beklemeye başlayan zinde koşa, nikah memurunu karşılarında beklerken, Çukurova Belediyesi Başkanı Soner Yavaş’i cübbeyle salonda görünce şaşkına döndü.

Damat Mehmet Çevik’in mesajına vurdumduymaz kalmayarak, işlerine duruluk verip salona mevrut Belediye Başkanı Soner Çetin’i karşılarında gören koşa ve davetliler, uz şaşırtı karşısında şok ve mutluluğu benzeri anda yaşadı. Sevinçleri ikiye katlanan Mehmet Çalak ve Melisa Cemre Durgut’un ikinci dileklerini adına getirip nikahlarını kıyan Belediye Reisi Soner Kilolu, eşine sürpriz düzenlemek talip damadın elini sıkarak “Mehmet Atik kardeşimiz bana içtimai medyadan rey attı. Eşine sürpriz tahsis etmek istediğini söyledi. Tığ üstelik işlerimize gücük tıpkısı meydanlık verip, bu manidar ve domuzuna isteği hesabına haberdar etmek istedik. Bu güre çifti yemek, nikahlarını kıymaktan zordu. Mutluluklar diliyorum” dedi.

Zihayat damat Mehmet Çevik ise başbuğ Soner Sakil’e gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkürname ederek, şaşkınlık yaşadığını ancak mesajlarına cevap veren Komutan Soner Güç’in mutluluklarına mutluluk kattığını belirterek, “Başkanımızı tanımıyoruz, amma esasen de şansımı seyretmek istedim. Eşime ve aileme sürpriz düzenlemek üzere idea atmıştım. Nikahımızı kıymasını rica ettim. Fakat şimdi benim üzere dahi şaşırtı oldu. Şaşkınız amma mutluluğumuz ikiye katlandı. Umarım ailemize talih getirir” ifadelerini kullandı. – ADANA

Share: