Kız öğrencilerin kullanılmayan binada saç başa ‘erkek arkadaş’ kavgası kamerada

Kız öğrencilerin kullanılmayan binada saç başa ‘ayvaz eş’ kavgası kamerada

ERZURUM – Erzurum’da 13-14 yaşlarındaki ortaokul kız öğrencilerinin, koca yâren yüzünden aralarında sâdır çekişme pes dedirtti. Kendisi kabil ortaokul öğrencisi olan arkadaşını metruk binaya götüren kız, ağza alınmayacak hakaretler ederek, öldürürcesine dövdü.

Erzurum’un Yakutiye ilçesine ilişkin Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde meydana gelen olayda 7. Sınıf öğrencisi olduğu belirtilen Çağla D. ve arkadaşları, bambaşka okulda okuyan İrem D. (14)’yi konuşmak için metruk binaya götürdü. Metruk binada Çağla D., iddiaya göre ayvaz arkadaş meselesi zımnında İrem D.’ye ağza alınmayacak hakaretlerde bulunarak tokat atıp, “Burada dayağı yiyip öyle eve gideceksin. Bunu biliyor musun? dedi.

Yanındaki arkadaşları hapsetmek istese da Çağla D. üzerinde kim hırkayı çıkararak İrem D.’ye vurmaya başladı. Yere düşürdüğü genç kızı, Çağla D. konusunda çıkarak defaatle yumrukladı. O anlar ise yanlarında kim ayrımsız eş öğrencinin el telefonu ile kaydedildi. Toplumsal medyada paylaşılan görüntüler pes dedirtti.

Share: