Kayseri’den gücük gücük

Melikgazi Belediyesi, İldem Kusma-Kop bölgesinde 3 kilometrelik yolu yeniliyor.

Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, kayıtlı açıklamasında, asfalt onarım ve bakir açılan yollara asfalt serme çalışmalarına bitmeme ettiklerini belirtti.

Rahat ve konforlu erişim için bir nice mahalle ve sokakta çalışmaların sürdüğünü tamlayan Palancıoğlu, şunları kaydetti:

“Melikgazi’de yerleşme bölgelerinin ve bağlantı yollarının asfalt çalışmaları ve plato yollarının şişman ayrımsız kısmı tamamlandı. Mütezayit kısımlarında da çalışmalarımız ağırbaşlı şekilde devam ediyor. Bu kapsamda İldem Kusma-Kop bölgesinde 3 kilometrelik alanda hamam asfalt çalışmasına başladık. Yolcu yolu eskiyen yerlerde ise kullanılmamış kaldırım ve orta kaldırım çalışmaları yapılıyor. aralıksız fiilen ilçemize bakım fail düzentileme arkadaşlarımıza çok teşekkürname ederim. Vatandaşlarımızdan, muhtarlarımızdan mevrut asfalt talepleri simultane ilgilendiren birimlerimize ulaşıyor, programa alınıyor.”

Büyükkılıç’a ulaşım üstüne yemek yapıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Memduh Büyükkılıç’a, yapılan ve yapılacak yatırımlarla ilişik muvasala birimlerinden tike yapıldı.

Belediyeden yapılan bağlanmış açıklamaya göre, Kayseri Lisesi Milli Savaşım Müzesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Başbuğ Büyükkılıç’ın yanında, Umumi Kâtip Yardımcısı Bayar Özsoy, Muvasala Planlama ve Raylı Sitemler Dairesi Başkanı Sedat Erdoğan, Ulaşım ATLATMAK Umumi Müdürü Mehmet Canbulut ve erişim birimi ekipleri katıldı.

Toplantıda Büyükkılıç’a etraflı tıpkısı tike yapılırken, şehir genelinde erişim alanında yapılan hizmetler, yıpranmamış yapılacak icraat ve alternatif yollarla ilişik konular üstelik masaya yatırıldı.

Erişim üzerine temas alanda görmüş geçirmiş ve birikimli ekibi ile layenkati demeden çalışmalara devam edeceklerini vurgulayan Büyükkılıç, “Muvasala birimlerimiz ile ilişik yaptığımız toplantıları aralıksız sürdürüyoruz. Kayserimizin erişim ile ilişik konforunu tezyit etmek, gaga düzenlemelerini gözden kılmak, bakir çalışmalara dayanak noktası hazırlamak, almaşık yollar yapmak için aralıksız demeden çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: