İzmir’de korkunç tenhalık! Babasını 20 yerinden bıçaklayarak öldüren güre tutuklandı

İzmir’in Buca ilçesine mecbur Adatepe Mahallesi 24 sokakta bulunan müstakil tıpkısı evde meydana gelen olayda, A.V. (26), Şirinyer Polis Merkezi Amirliğine her an, babası Kazım Vurgun’u (68) öldürdüğünü söyledi. A.V.’nin itirafı üzerine eve revan polis güçleri ekipleri, Kazım Vurgun’u kanlar içerisinde yüz üstü yerli yatarken buldu. Esenlik ekipleri yoluyla yapılan incelemede ise Vurgun’un dayak altında ve sırtında 20 bıçak darbesi olduğu, adamın hayatını kaybettiği belirlendi.

ÖLEN ANNESİ VE ABLASI HAKKINDA KONUŞTUĞU İÇİN CİNNET GETİRMİŞ

Olay Yeri İnceleme ekipleri ile savcının incelemelerinin ardından Vurgun’un camit bedeni İzmir Adli Tababet Kurumu morguna kaldırıldı. Vurgun’un ölümünün ardından gözaltına alınan keleş mahdum A.V.’nin emniyetteki önceki ifadesinde, babası ile 10 yıldır görüşmediğini, 6 ay evvel barıştıklarını ve zaman bozuk konulardan bahsederken babası Kazım Vurgun’un, A.V.’nin annesi ve ablası için üzücü konuştuğunu duyduğu için cinnet getirdiğini ve bu esnada babasını bıçaklayarak öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Sakil, işlemleri amacıyla Düzenlilik Yazıhane Müdürlüğü Cinayet Departman Amirliğine sevk edildi.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye irsal edilen şüpheli A.V., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olayla ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.Share: