İzmir’de kız yurdunun önünde istimna eden düzgüsüz yakalandı! Sapığın eşeysel tacizden yanlışlık kaydı olduğu ortaya daha çok

Buca İlçe Itimat Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyaya yansıyan ve kız yurdu önünde münasebetsiz hareketler işleyen kişiyi görmek amacıyla düzentileme başlattı. Suç Önleme ve Soruşturma Çağ Amirliği, şüpheliyi çakmak amacıyla çakal benzeri himmet yürüterek 30 ayrı alıcı incelemesi yaparak şüphelinin kimliğini belirledi.

GÖZALTINDA

Henüz evvel de eşeysel taciz suçundan kaydı olduğu belirlenen S.A., şeb saatlerinde ekipler eliyle yakalanarak gözaltına makbuz. Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Buca ilçesinde kâin Gazi Ayşe Eş KYK Kız Öğrenci Yurdunda çekildiği belirlenen görüntülerde S.A.’nın, kız yurdu önündeki kaldırımda durarak yakışıksız hareketlerde bulunduğu, bir gönül vasıtasıyla cep telefonu kamerası ile kayda alınmış, içtimai medyaya yansıyan görüntüler nazik aksülamel toplamıştı. Şüphelinin seçkin akşam ezanı mahdut önüne geldiği ve bir uygunsuz hareketleri yaptığı da öne sürülmüştü.

Share: