İzmir’de babasını 20 yerinden bıçaklayarak öldüren çirkin tutuklandı

İzmir’in Buca ilçesinde tartıştığı babasını 20 yerinden bıçaklayarak öldüren ve polise kendisini ihbar eden kuşkulu, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, ilçeye bağlı Adatepe Mahallesi 24 sokakta mevcut bağımsız aynı evde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak A.V. (26), Şirinyer Polis Merkezi Amirliğine her an, babası Kazım Vurgun’u (68) öldürdüğünü söyledi. A.V.’nin itirafı üzerine eve revan polis ekipleri, Kazım Vurgun’u kanlar içerisinde yüz üstü akışmaz yatarken buldu. Afiyet ekipleri yoluyla yapılan incelemede ise Vurgun’un payanda altında ve sırtında 20 bıçak darbesi olduğu, adamın hayatını kaybettiği belirlendi.

Ölen annesi ve ablası hakkında konuştuğu üzere delilik getirmiş

Olay Yeri İnceleme ekipleri ile savcının incelemelerinin arkası sıra Vurgun’un donmuş bedeni İzmir Adli Tababet Kurumu morguna kaldırıldı. Vurgun’un ölümünün ardından gözaltına alınan münasebetsiz mahdum A.V.’nin emniyetteki geçmiş ifadesinde, babası ile 10 yıldır görüşmediğini, 6 ay önceki barıştıklarını ve bugün eski konulardan bahsederken babası Kazım Vurgun’un, A.V.’nin annesi ve ablası karşı dokunaklı konuştuğunu duyduğu amacıyla cinnet getirdiğini bu esnada babasını bıçaklayarak öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Berbat, işlemleri amacıyla Güvenlik Ofis Müdürlüğü Cinayet Göz Amirliğine gönderme edildi.

Tutuklandı

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye gönderme edilen çirkin A.V., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olayla ilgilendiren başlatılan sormaca sürüyor. – İZMİR

Share: