İzmir spor haberi… Bergama 2 sevinci larp yaşadı

Bergama’nın spor kulüpleri bu hafta Bergamalılara 2 galibiyet sevinci yaşattı. Bergama Belediye Reisi Melik Koştu, Artvin Hopaspor’u 2-1 yenmiş eden Bergamaspor Kulübü ve Akhisar Belediyespor’u 3-1 yenen Bergama Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Kulübü Avrat Uçan Top Takımı’nı tebrik ederek başarıda emeği geçenlere teşekkürname etti.

Bergama 14 Eylül Stadyumu’ndaki maçta sahada üstünlüğü 90 dakika süresince elinde tutan Bergamaspor, kendi sahasında Artvin Hopaspor’u 2-1 yenmesini bildi. Bergamaspor’un sahadan galip ayrılması taraftarlara balaban neşe yaşattı.

2. yengi haberi ise deplasmandan geldi. Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı geçmiş maçında Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı 3-1 yendi. 2.Lig Kadınlar Voleybol Ligi’nde geçmiş maçında Bergama Belediyesi GSK Karı Uçan Top Takımı Akhisar Belediyespor Avrat Voleybol Takımı’nı 3-1 yenerek sezona galibiyetle başladı.

Başkan Koştu: “Bu hafta sonu 2 sevinci alay malay yaşadık”

Bergamaspor ve ardından Kadın Voleybol Takımı’nın galibiyet haberi Bergama’da 2 sevinci gürpedek yaşattı. Galibiyetle sonuçlanan maçların arkası sıra Şehremini Kağan Koştu, sporcuları kutlama etti. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Bu hafta sonunda ilk yengi haberimiz Bergamaspor’dan geldi. Ardından Karı Voleybol Takımı’mız ile tekme sevinci birlikte yaşadık. Bu sükse dolayısı ile başta sporcularımız görünmek amacıyla emeği sabık herkesi kutlama ediyorum. Kül sporcularımıza, antrenör ve yönetimlerine teşekkürname ediyorum” dedi. – İZMİR

Share: