İzmir haberleri… Kemalpaşa Belediye Başkanı Karakayalı, Böke Sporcuları Ağırladı

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kick Yumruk Oyunu ve Wushu Kung Fu branşlarında katıldıkları uluslararası turnuvalarda bökelik elde fail dinç sporcuları makamında ağırladı.

Dünya ve Balkan Şampiyonası’nda ülkeyi olta ederek şampiyon olan Kemalpaşa Belediyespor Sporcuları Samet Ağdeve ve Emirhan Çığlık kupayı Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya getirdi. 30 Eylül – 8 Ekim 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Jesolo şehrinde düzenlenen Wako Kick Boks Acun Şampiyonası’nda karşılaştığı Hırvatistan, İtalya ve Makedonya’dan rakiplerini maharet nakavt ile yenen Samet Ağdeve değerli madalyanın sahibi oldu. 4-10 Ilk Teşrin 2022 tarihleri arasında Afyon’dahi düzenlenen Uluslararası Wushu Kung Fu Balkan Şampiyonası’nda şişman rical kategorisinde rakiplerine kazanım sağlayan Emirhan Ateş şampiyonluğa ulaştı. Kendisini makamında musahabe fail sporcularla ahbapça fail Başkan Karakayalı, Dünya ve Balkan Şampiyonu olan sporculara ödüllerini arz etti.

SPORA VE SPORCUYA VERDİĞİMİZ EHEMMIYET ZAMAN OLDUĞU GİBİ YARIN ÜSTELIK BİZİ BAŞARIYA GÖTÜRECEKTİR”

Sporcuların elde ettikleri başarılar dolayısıyla gururlandıklarını dile getiren Başkan Karakayalı, “Uluslararası şampiyonalarda ortaya koydukları başarılarıyla Kemalpaşamızı ve ülkemizi gururlandıran zinde sporcularımızı ve antrenörlerimizi içten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Belediyemiz bünyesinde spora ve sporcuya verdiğimiz önem zaman olduğu üzere yarın birlikte bizi başarıya götürecektir” dedi.

Share: