İzmir Fuarı’nda Bayraklı Rüzgarı

Bu yıl 91’inci öğün kapılarını ziyaretçilere açan İzmir Uluslararası Fuarı’nda Bayraklı Belediyesi’nin standı bandaj görmeye bitmeme ediyor. Çocuklara ve yetişkinlere yönelik fon şovları, spor, kültür ve müzakere aktiviteleri ziyaretçilerin beğenisini kazandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Bronz Soyer dahi Bayraklı standını ülfet ederek etkinlikleri izledi. Komutan Başkomutan Sandal, fuar ziyaretçilerini Bayraklı standına nida etti.

Bayraklı Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki birbirinden renkli etkinlikler, sanatsal ve sportif aktivitelerle ziyaretçilerin beğenisini kazandı. “İzmir’in kalbi Bayraklı” temasıyla temas zaman birbirinden eğlenceli gösterilere karı sahipliği özne stantta; zumba, efe, bale, aerobik gösterileri, satranç, suret atölyesi ve yüz boyama etkinlikleri düzenlendi. Piyano resitali verildi. Bayraklı Mesai Dünyası Eş Kooperatifi üyeleri da sülale yapımı gıdadan hediyelik eşyaya kadar ürettiği ürünleri satışa çıkardı.

BRONZ SOYER, ÇOCUKLARIN ETKİNLİKLERİNİ İZLEDİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Bronz Soyer da Bayraklı standını ziyaret ederek, Bayraklılı minik kursiyerlerin performanslarını izledi. Büyük beğeni toplayan gösterilerin böylece Başbuğ Soyer, minikleri tebrik ederek, andaç fotoğrafı çektirdi.

“STANDIMIZA BEKLİYORUZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandalet, “İzmir Uluslararası Fuarı; ilçemizin tanıtımını muktedir olmak, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatabilmek açısından balaban önem taşıyor. Evcil ve ecnebi katılımcıları İzmir’in Kalbi Bayraklımızı keşfetmeye, gezmeye ve tanımaya bekliyoruz” dedi.Share: