İzmir Büyükşehir Belediye Reisi Soyer’den Menderes Standına Müzakere

91. Uluslararası fuarında Kültürpark uzun havuz belediyeler sokağında vadi düz Menderes standı fuarın 4. gününde deste görmeye devam ediyor. İlçenin kültürel ve zirai zenginliklerine kayran verilen stantta kurulan kıyı konsepti misafirler yoluyla nazik sargı gördü. İzmir Büyükşehir Belediye Reisi Tunç Soyer dahi Menderes standını ziyaret etti.

Menderes Şehremaneti Başbuğ Vekili Erkan Özkan; genel kendisine fuar değerlendirmesinde bulundu, Özkan, fuardan çokça kıvançlı olduklarını 4. Ahit olmasına rağmen bibi bunaltıcı aynı ilgi ve talebin olduğunu bununda çok müjdeli olduğunu dile getirerek, “Görünüyor ki bu fuar İzmir ve İzmirliler amacıyla hala sakat ehemmiyet ve değerini koruyor. Bu fuarda meydan almak bizim için az çok mutluluk verici, buradan bire bir kat daha İzmir Büyükşehir Şehremini’na ve emeği sabık herkese teşekkürname emreylemek istiyorum” dedi.

“BU YIL ZIHIN OLARAK SAHİLLERİMİZİ DOLAY PLANA ÇIKARMAK İSTEDİK”

Özkan Kültürpark ince havuz belediyeler sokağında kayran alan standa ilginin şişman olması muştulu olduğunu söyleyerek, “Bu sene basiret olarak sahillerimizi civar plana takip etmek istedik ve bu doğrultuda kuruduğumuz kıran konseptti ile misafirlerimizden hem bütün paye aldık hem da büyük bire bir rabıta ile karşılaştık” dedi.

BAŞKAN SOYER’DEN ZİYARET

Bu sene 91’incisi düzenlenen ve şişman iş ve çabalama harcayan İzmir Büyükşehir Belediye Reisi Sayın Bronz Soyer fuar alanında vadi düzlük kamu stantları gezdi. Menderes standına bile mevrut Sayın Soyer standı çokça beğendiğini dile getirerek foto çektirdi. Soyer Menderes Belediye Başkan Vekili Özkan ve fariza kayran herkese teşekkür etti.

Share: