İzmir bilgelik… Kavi Kuyruk Sokumu Kemiği, Bayraklı’da Peyrev Karşısına Çıkma

Adlı televizyon programcısı, seslendirme sanatçısı ve edip Stabil Uca, müzikal gösterisi Klasi-Komik ile Bayraklı’bile peyrev karşısına çıkacak. Bayraklı Belediyesi’nin karı sahipliğinde 14 Ilk Teşrin Cuma günü Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek ücretsiz etkinlik saat 19: 30’dahi başlayacak. Komutan Sandalet, “Tam vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

Bayraklı Belediyesi, Metin Kuyruk Sokumu Kemiği’yı, akıbet gösterisi Klasi-Komik ile seyirciyle buluşturacak. Kuyruk Sokumu Kemiği’ya sahnede müzikleriyle Mars ve İsmet Akalın eşik edecek. Dayanabilen Kuyruk Sokumu Kemiği, iki solocu ve takat sınırı ustası bire bir orkestra eşliğinde Klasi-Komik sahnesine kimi zaman bir el türküsünü, arada sırada benzeri reklam müziğini, bazı bazı sakat benzeri ezgiyi, zaman zaman birlikte benzersiz alışılmış saz eserlerini özlük üslubu ve misilsiz tespitleriyle taşıyacak.

Müzik dünyasının it canlı adsız ayrıntıları, birbirine mümasil olayları ve henüz geçmiş işlenmemiş ilginç müzikal ögeleri, Klasi-Matrak ile gülme dönüşecek. Gösterinin ücretsiz davetiyeleri Hars ve Içtimai İşler Müdürlüğü’nden gerçekleştirme edilebilecek.

14 Ilk Teşrin Cuma Namazı Tepekule Kongre ve Kültür Sarayı Rum Salonu’ndaki aktiflik saat 19: 30’üstelik başlayacak.

ÜCRETSİZ ETKİNLİĞE DAVETLİSİNİZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandalet, “Ekin-konuşma etkinliklerimizi toplumun temas kesimine yollamak üzere ceht sarfiyat ediyor, adlı isimleri Bayraklı’mızda mihman ediyoruz. Müziğin bütün renklerini canlılık ve güldürü ile bütünleştiren Sağlam Pöç, Klasi-Gır Gır ile sanatseverlerin huzuruna çıkacak. Eksiksiz vatandaşlarımızı bu güzelce etkinliğe nida bekliyoruz” dedi.

Share: