İstanbul’da otama edilen eroin işçilerinden 2’si alışılagelen odaya alınacak

İstanbul’da tedavi edilen beyaz zehir işçilerinden 2’si normal odaya alınacak

Umumi Eroin İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Ertan Kayaç, “Tedavisi devam fail 2 işçi alışılagelen odaya alınacak, durumları iyiye gidiyor”

İSTANBUL – Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’nde tedavisi devam fail 6 eroin işçisi ile ilgilendiren yapış olduğu musahabe sonrasında izah özne Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Sekreteri Ertan Kayaç, “Tedavisi bitmeme eden 2 iştirakçi alışılagelen odaya alınacak, durumları iyiye gidiyor” dedi.

Tedavisi devam eden işçilerin yakınlarına ziyaretler sıklıkla bitmeme ediyor. Sabah saatlerinde hastaneye ziyarette kâin Umumi Maden İşçileri Sendikası Umumi Sekreteri Ertan Kaya işçilerin durumu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, “41 şehidimiz var. Devamında de 6 arkadaşımızın de buradan sağ salim çıkması nasip olacaktır inşallah. Ülkemiz ve milletimizin seçkin ahit çalışanları ve üretenleri olduk bu çalışmalarda ateş engebe geçiriyoruz. Tığ bu duygular içerisinde izleme ettiğimiz ve takip edeceğimiz noktaların de yeri ve zamanı geldiğinde takipçisi olmaya herhangi bir ahit ilaç edeceğiz. Ego bu hissiyat ile şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum hastanede yatan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Amasya’nın, Bartın’ın, Zonguldak’ın başı salim olsun diyorum. Esenlik durumları ile ait bahsetmek icabında 6 arkadaşımızdan 2 arkadaşımız normal odaya alınacak. Diğer arkadaşlarımızın üstelik süreci bitmeme ediyor, aldığımız bilgilere göre onların süreci detaylı olacak amma beklemede olacağız” dedi.

Share: