İstanbul’da Martir Bitirmiş Gedikli Çavuş Burak Atmaca için uçan top turnuvası düzenlendi

Bahçelievler Voleybol Kulübü marifetiyle, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın karı takımlarının de katılımıyla Şehit Güllabi Gedikli Çavuş Burak Delimsirek üzere voleybol turnuvası düzenlendi.

İstanbul’birlikte gerçekleşen manalı turnuvaya Bahçelievler Uçan Top’un beraberinde “3 büyüklerin” karı voleybolundaki B takımları üstelik paydaşlık gösterdi.

Turnuvayı Fenerbahçe birinci, Bahçelievler Uçan Top Kulübü ikinci, Beşiktaş üçüncü, Galatasaray ise dördüncü tam bitirdi.

Bahçelievler Voleybol Başantrenörü Fatih Alper Tuncal, haddinden fazla manalı bire bir düzenleme düzenlediklerini dile getirerek, “Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş kulüplerimiz katılım gösterdi. Taraftarlar heyecanı yüksek, kaliteli müsabakalar izledi. Takımlara kupalarını Bahçelievler Kaymakamımız Mehmet Boztepe ile şehidimizin annesi Merve Atmaca ile babası Hamdi Mecnunca verdi. Bahçelievler Belediye Başkanımız Melik Batur birlikte değme kalem desteği verdi. Antrparantez turnuvaya katılan büyük kulüplerimize üstelik çokça teşekkürname ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: