İSTANBUL-ŞARKICI TUĞBA ÖZERK YEGÂNE CELSEDE BOŞANDI

ŞARKICI Tuğba Muhtar geçen sene evlendiği iş kadını Gökmen Tanaçar ile anlaşmalı şekilde yegâne celsede boşandı. Duruşma sonrası mütekellim Muhtar, “4 yıla yakın tıpkısı birliktelik tamam oldu. Kırıcı ayrımsız şey tabii kim, on paralık kimesne istemezdi böyle tıpkı molekül, yapacak tıpkısı öz namevcut. Çapraz ayrımsız talebimiz olmadı” dedi.

Şarkıcı Tuğba Muhtar, 30 Haziran 2021’bile aile arasında gerçekleşen girintisiz çıkıntısız aynı nikah töreniyle evlendiği iş kadını Gökmen Tanaçar ile geçtiğimiz eylül ayında boşanacaklarını duyurmuştu. Tanaçar’ın açtığı anlaşmalı boşanma davası zaman İstanbul 5. Ocak Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya Tuğba Özerk ve Gökmen Tanaçar avukatları ile alay malay katıldı.

ANLAŞMALI ŞEKİLDE 5 DAKİKADA BOŞANDILAR

Mahkeme, tarafların anlaşmalı şekilde bırakmak amacıyla mahkemeye başvurduklarını belirtti. 5 an süren mahkeme böylece tarafların boşanmalarına değişmeyen verildi. Tuğba Muhtar ve Gökmen Tanaçar oturdukları evden ayrılacaklarını belirttiler. Taraflar birbirinden geçimlik ve ödence talebinde bulunmadı.

“4 YILA YAKIN BİR BİRLİKTELİK BİTMİŞ OLDU”

Şarkıcı Tuğba Mahalle Muhtarı murafaa sonrası, “Anlaşmalı olarak boşandık. 4 yıla yakın tıpkı birliktelik münteha oldu. Ateş bir madde bittabi ki, on paralık kimse istemezdi hakeza benzeri molekül, yapacak aynı madde namevcut. Paçarız ayrımsız talebimiz olmadı” dedi. Mahalle Muhtarı’in avukatı, “Tuğba Karı ve Gökmen Koca tek geçimlik talebi, mal varlığı menfaati olmaksızın boşandılar” şeklinde konuştu. Gökmen Tanaçar duruşma sonrası izah yapmadı. Tanaçar’ın avukatı ise “Etraf severek evlendiler. Evlilikleri muhtemelen ayrımsız süre sürdü. Anlaşamadılar, ikisi üzere dahi körpe olsun” ifadelerini kullandı.

Share: