İstanbul Güngören’de polis ekibi, turist satıcıya ailesinin gözü önünde tokat attı! O anlar kameralara yansıdı

Güngören Biçim Mahallesi Ahi Türk Sokak’ta, güzeşte pazartesi saat 12.00 sıralarında kamyoneti ile gezici satıcılık fail Ulu Atak, tempo halindeyken polis ekibi vasıtasıyla durduruldu. Zabıtalar Akış’ı sokakta satış yapmaması konusunda uyararak, aracından inmesini istedi.

AİLESİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE TOKAT ATTILAR

Ekipler elan sonraları gezgin satıcının aracında bulunan megafonu kırarak aldı. Duruma tepki gösteren turist satıcı ile zabıta ekipleri ortada tartışma yaşandı. Bu sırada benzeri polis memuru gezici satıcıya tokat attı. Ayrımsız mahalle sakini zabıtanın satıcıya tokat attığı görüntüleri, el telefonu kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde, Akış’ın yanındaki eşi ve çocuğunun imtina etmek içinde tartışmayı ayırmaya çalıştığı görülüyor.

“5 KİŞİ ÜZERİME DALDI”

Seyyah satıcısı Yüce Akın, “Arabamın önünü kestiler, tığ da hangi olduğunu anlayamadık. Geldiler arabadaki cihazı kopardılar, yakamdan tuttular. Sebep bize vurmaya çalışıyorsunuz dedim. Tutkun çocuğum ve eşim yanımda 5 dirilik üzerime daldı. Aracımın irtibat anahtarını birlikte kırmaya çalıştılar. O kişilerden şikayetçi olacağım” dedi. Ali Atak’ın eşi Mahmur Çiçeği Atak bile yaşadıkları görüngü nedeniyle çok ümitsiz olduklarını anlatım etti.

Share: