İngiltere’birlikte aile fiyatları tarihi zirvesinde

FİNASGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Pandemi sonrası neredeyse birlik dünyada yurt fiyatlarında rekor oranda artışlar yaşanırken Türkiye ve İngiltere artışta başı calip ülkeler oldu. Halifax’ın umumi müdürü Russell Galley, “Birleşik Krallık’ta tıpkı ev satın almanın sayı farkı maliyeti, sabık ayak tabanı bakarak yüzde 1 yahut 2.857 £ arttı ve deminden arka arkaya 11 aydır arttı. Yıllık nema bile %10,5 ile koşa hanelerde kalıyor, fakat bu, yılın esasen bu yana görülen sunu bati büyüme oranı” dedi.

Brexit ve damga vergisi avantajı ve yabancıların talebiyle yaşanan kıymet artışının serencam dönmede yavaşladığı belirtiliyor. Küsurat nema oranları zımnında bankaların ve ocak ahzetmek isteyenlerin daha temkinli olduğu vurgulanıyor.

beraber, Benham ve Reeves’in Direktörü Marc Von Grundherr, “Yıllık büyüme oranının çift haneleri aşmaya devam etmesi berenarı şaşırtıcı” yorumunu yaptı.

Marc Von Grundherr, fiyat artışı yavaşlamış kabil görünse üstelik inşaat maliyetlerindeki artım ve nema oranlarının daha bile yükseleceği beklentisinin yanı sıra bağan hane stokunun ılımlı vadede yükselişi destekleyecek gelişmeler olduğunu belirtiyor.

İngiltere’dahi 10 Müslüman’dan 7’si iş yerinde İslamofobiye maruz kalıyor

İngiltere’birlikte haftada 4 zaman düzentileme denemesi!

İngiltere’de 2 milyon birey ince sürekli Kovid’den muzdarip

İngiltere Başbakanı Jonhson’a müteveccih çekilme baskısı artıyor

İngiltere çakılı coin’lere halk atacak

İngiltere’dahi aksiyon dünyasının ekonomiye güveni arttı

Share: