ING Türkiye’nin yıpranmamış reklam filmi yayınlandı

ING Türkiye, yeni reklam filminde mutat vadeli mevduat klişeleri sorgulanırken, ING’lilerin mehil beklemeden, dilediğinde dünyalık çekip yatırabildiği, vadesi bozulmadan birikimlerini artırdığı ve son çabukluk kazanabildiği e-Turuncu Adisyon anlatılıyor.

Dijital gücüyle alışılagelmiş kalıpları esneterek müşterilerinin hayatına bacak uyduran analizör geliştiren ve ‘sen hayatını yaşa’ sloganı ile insanlara hayatta kendileri amacıyla aşağı büyük konulara yer açmalarını vadeden ING Türkiye, Tempo Mola’nın kayran aldığı ‘Kalıpların dışında, hayatın içinde’ yaklaşımının anlatıldığı reklam serisinin eskimemiş filmini yayınladı.

‘Hayatım hareketliyse hesabım bile öyle olmalı’ sloganıyla çıkan kullanılmamış reklam filminde mutat vadeli mevduat klişeleri sorgulanırken, ING’lilerin mehil beklemeden, dilediğinde servet çekip yatırabildiği, vadesi bozulmadan birikimlerini artırdığı ve son cevvaliyet kazanabildiği e-Turuncu Hesap anlatılıyor. Yağız-beyaz nostaljik bir film yerine başlayıp, renkli, faal ve cümbüş mahmul tıpkı maceraya dönüşen, Tempo Mola’nın aksiyondan aksiyona koştuğu yıpranmamış reklam filmi ile ING Türkiye, kullanıcılarını e-Turuncu Hesap’lı olmaya davet ediyor. – İSTANBUL

Share: