İki çocuk hırsızın tün yarısı peş peşe 3 dükkanı soyduğu anlar kamerada

İki yavru hırsızın tün yarısı art arda 3 dükkanı soyduğu anlar kamerada

ELAZIĞ – Elazığ’dahi 15 yaşındaki 2 eşkıya, aynı gecede arka arkaya 3 dükkanı soydu. Şahısların iş yerlerinden arakçılık yaptığı anlar asayiş kameralarına saniye saniye yansıdı.

Fenomen, Sürsürü Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, 15 yaşlarında olduğu öğrenilen iki yavru gece yarısı mahalledeki 3 dükkana arakçılık yazmak amacıyla girdi. Pastacı, kafe bire bir dahi lokanta dükkanına giren hırsızlar kasalarda mevcut paraları çaldı. Düzenlilik kameralarını fark etmeye hırsızlar, aksiyon yerlerinin güvenlik kameralarını saniye saniye yansıdı. Görüntülerde hırsızlar çamı patlattıktan bilahare hatır girerek kasadaki paraları çaldığı görüldü. Arakçılık olayının argıdından polis ekipleri şahısların yakalanması için serbest yetenekli inceleme başlattı.

Hırsızların şen tavır sergilediklerini belirten hareket yeri sahiplerinden Mustafa Çelik, “Mazi akşam 02.30 civarında bala yaşlarda hırsızlar iş yerimize girdiler ve çok rahat tavırlar sergilediler. Birde bire bir saatler içerisinde farklı arkadaşlarımızın da dükkanlarına girdiler. Bize verdikleri beis maddesel anlamda 4 ila 5 bin lira civarında diğer arkadaşlarımdan mecmu benzeri bilgelik sahibi değilim amma bize uğrattıkları zararın aynısını da onlara yaptıklarını düşünüyorum. Çok şen davranıyorlar. Bire Bir günde bire bir saate üç yeri larpadak sezmek nazik ayrımsız sükse. Hırsızlar üzere tıpkısı sırça deşmek ayrımsız iş değil. Tak camı dağ bayır dil gir kasayı boşalt ve git. Arakçılık anları asayiş kameralarımıza yansıdı. Değme özdek dönme yüzü kabil ortada paraları çalmaları ve şen burun sergilemeleri görüntülerde” dedi.

Share: