Icra Vekili Kasapoğlu, balıkçılara artımlı mevsim dileğinde bulundu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde balıkçıların 1 Eylül’de açılacak olan balık sezonu üzere düzenlediği törene katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu balıkçılara ongun tıpkı sezon geçirmelerini diledi.

110 yaşında emrihak fail Çanakkale gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın dünya hazar elçisi oğlu Turgut Kaçmaz’ın cenazesi amacıyla Kdz Ereğli ilçesine gelen Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Akarsu Ürünleri Kooperatifi tarafından düzenlenen balık sezonu açılışına katıldı.

Programda konuşan Vekil Kasapoglu balıkçılara iyi benzeri mevsim geçirmelerini diledi. Icra Vekili Kasapoglu konuşmasında “Zaman Kdz. Ereğli’de iyice tıpkı zaman, çoğalan bir çağ bariz bire bir hava var. İnşallah sezonda hep gönülde aynı tamam. Bereketiyle, bereketli kazancıyla, kolaylığıyla hepimiz amacıyla, Kdz. Ereğli’miz amacıyla, Zonguldak’ımız için, ülkemiz amacıyla kılıklı tamam. Ben bu vesileyle cemi buradaki katılımcılara, bu işlere bu uğraşla hayatını kazanan birlik emekçilerimize, esnafımıza bol rüşvet, fazlalaşan tıpkısı zaman diliyorum” dedi.

Programın alçak olması dolayısıyla konuşmanın peşi sıra balıkçı barınağından ayrılan Kasapoğlu, AK Fırka İlçe Başkanlığı ziyaretinin peşi sıra ilçeden ayrıldı. – ZONGULDAK

Share: