Hayali drone’la kar payı dolandırıcılığında 2 milyon TL’yi aşan hastalıklı

Trabzon’bile G.B. ünlü aynı kadının, sekans ve film setlerine drone kiralama yahut satışına delalet ederek kar payı tevzi vaadiyle ayrımsız haddinden fazla vatandaştan servet toplaması konusunda kar payını alamayan ve dolandırıldıklarını argüman eden vatandaşların mağduriyetinin 2 Milyon TL’yi aştığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Trabzon’de G.B. ünlü benzeri kadının seri ve film setlerine drone kiralama yahut satışına delalet ederek kar payı talan vaadiyle aynı çok vatandaştan mülk topladığı ve drone aldığını sav ederek vatandaşların hesaplarına aydan taban ödediği kar payı ödemesini aksatması konusunda 10’u fazla vatandaş dolandırıldıkları iddiasıyla güvenlik ve adli makamlara başvuruda bulundu.

Kar paylarının G.B. yoluyla ödenmesinde aksaklık yaşanması üstüne şikayetçi olan vatandaşlar, G.B.’nin esasen drone alımı yapmadığı halde, hayali drone algısı ile tıpkı süre kar payı dağıtarak dolandırıldıklarını öğrendiler.

Fenomen elkızı Hanife’yi birlikte dolandırmış

Olayın mağdurları ortada 2019 yılında Kemal Koca ile hayatını birleştirerek Trabzon’birlikte yaşamını sürdüren fenomen gelin Hanife ile eşi Eksiksizlik Koca’ın bile olduğu öğrenilirken, mağdur vatandaşların emniyet ve adli makamlara başvurusu sonrasında G.B. ünlü eş üzerine Trabzon Cumhuriyet Altını Başsavcılığınca soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Öte yandan, mağdur olmasına karşın güven ve adli makamlara şikayet başvurusu yapmayan vatandaşlar de olduğu bilgisi edinilirken, mağdurların sayısının ve dolandırıcılığın boyutunun artacağı öğrenildi. – TRABZON

Share: