Göz sağlığı ve hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Yavuzer, Medical Point Gaziantep’te

Medical Point Gaziantep Hastanesi, kadrosuna göz sağlığı ve hastalıkları uzmanı Doç. Dr. Kamil Yavuzer’i karışma etti.

Medical Point Gaziantep Hastanesi’nden yapılan açıklamaya bakarak, Selçuk Üniversitesi Tababet Fakültesi’nden 2010’da mezun olan Yavuzer, tıpta uzmanlığını benzeri üniversitenin Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda gerçekleştirdi.

Ülke genelinde birçok şehirde görev yapan Doç. Dr. Yavuzer, geçmiş olarak Selçuk Üniversitesi Tababet Fakültesi Ayn Hastalıkları Ana Malumat Dalı’nda 2011-2015 döneminde fariza yaptı. 2016’da Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırı Hastanesi’nde, 2017’de SBÜ Beyoğlu Göz Terbiye ve Araştırma Hastanesi’nde doktorluk kariyerine devam etti.

Van Yetişek ve Araştırı Hastanesi’nde 2018-2022 beyninde müteharrik Yavuzer, 2020’de Ulucanlar Göz Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesinde hekimlik; sonrasında Van Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekimlik yaptı. Ayrımsız çok ağırşak ve şehadetname sahibi olan Doç. Dr. Kamil Yavuzer, Türk Oftalmoloji Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesi.

Yavuzer’in demet alanları beyninde akbasma, ağ tabaka hastalıkları, makula hastalıkları, üveit, glokom, oküler sadme, saydam tabaka hastalıkları, şaşılık ve ayn kapağı hastalıkları bulunuyor.

Share: