Galatasaraylı yavru ile saylav ortada gülümseten diyalog

AK Fırka Kırıkkale Saylav Ramazan Fert ile Galatasaraylı Mehmet Ali arasında güzeşte gülümseten “ayak topu sahası” diyaloğu, toplumsal medya platformlarında binlerce can izledi. Milletvekili Fert, köye futbol sahası yapılması ve çocuklara spor malzemesi alınması amacıyla girişimlerde bulundu.

SELIM Parti Kırıkkale Mebus Ramazan Fert, Karakeçili ilçesine sadık Akkoşan köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. O tam Galatasaraylı Mehmet Mürtefi (9) köyüne ayak topu sahasının yapılması talebinde bulundu. Mebus Duygusal ise çocuğun isteğini kırmayıp ayak topu sahasının yapılmasını istendiği alana anbean incelemelerde bulundu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş’i telefonla görüntülü arayarak sıradan çocuğun ayak topu sahası, külliyen ve format talebini söyledi. Alanda yapılan araştırmalar sırasında gerçekten yavru ile milletvekili arasında sabık gülümseten diyalog, içtimai iletişim araçları platformlarında paylaşıldı. O görüntüler, binlerce can eliyle izlendi.

Mebus Ramazan Fert, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “Karakeçili ilçemizin Akkoşan köyünde cimbomlu olan Mehmet Yüce kardeşimiz ‘ben burada futbol sahası istiyorum. Bize tümden karşı, model karşı vekilim’ dedi. Tığ de bunun üzerine Mehmet Ulu ile beraber futbol oynadıkları yere gittik. Orda mülk müdürümüzü aradık. Mehmet Mürtefi kardeşimizin isteğini görüştük. İl müdürümüz inşallah buradaki kardeşlerimize hem heyetiyle hem form verecek, hem üstelik minyatür futbol sahası yapacak” ifadesini kullandı.

Ziyaretler sırasında saylav Birey’a, YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanı Mustafa Kaplan ile İl Umumi Divan Başkanı Kasıt Çaykara ve partililer haremlik etti. – KIRIKKALE

Share: