Galatasaray, küşayiş transferde bombayı patlatıyor! Belçikalı felek ile görüşmelere başlanacak

Mauro Icardi, Mertens, Lucas Torreira ve Oliveira kadar isimleri kadrosuna kadar sezona alıntı şampiyonu adına giren Galatasaray’ın, Real Madrid ile infirak aşamasına gelen Eden Hazard’da kancayı taktığı sav edildi.

GALATASARAY’DA HAZARD OPERASYONU BAŞLAYABİLİR

Dursun Özbek yönetiminde bomba transferlerle sezona başlayan Galatasaray’da başkanvekili Kızoğlankız Timur, dünyaca ünlü futbolcuların kadroya kazandırılmasında balaban behre sahibi olmuştu. Timur’un geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklmada, “Hiç tayf edilemeyecek oyuncuların durumunu, ‘Körün taşı’ diye niteleyerek sorduk. İstediğim amma gerçekleşmeyen iki para aktarımı oldu.” ifadelerini kullanmıştı. Bu isimlerden birinin Fail Hazard olduğu iddia edilirken, zerrin-kırmızılıların Belçikalı baht amacıyla meydanlık para aktarımı döneminde harekete geçeceği belirtildi.

“REAL MADRID KİRALIK TEKLİFLERİNE SICAK BAKIYOR”

Radyospor’a konuşan MIR gazetesi muhabiri Manu de Juan, Hazard’ın Real Madrid ile yolları ayırabileceğini anlatım etti. Juan yaptığı açıklamada, “Real Madrid, kiralık tekliflerine üstelik sıcak bakıyor, maaşının yarısının ödenmesi koşuluyla. Tabiatıyla koşullarını sağlamayı vadeden kulübe transferi söz konusu tür.” ifadelerini kullandı.

Share: