Emekliye ayrılan İlçe Güven Müdürü Baran’a yemekli veda

Giresun’un Görele İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Yağmur’ın zahmetli olmasından âlem namına veda yemeği verildi.

Veda yemeğine Ilçebay Toplama Afşin Akbay, Cumhuriyet Altını Savcısı Rahmi Tanoğlu, Belediye Reisi Miğfer Erener, emekliye ayrılan Güvenlik Müdürü Zekeriya Baran, İlçe Güllabi Komutanı Güllabi Astsubay Mümessil Astsubay Başçavuş Hasan Türkoğlu, Türkiye Savaş Malulü Gaziler- Martir, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Gazi Mehmet Cındık, İlçe Kat Amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Emekli olan İlçe Güvenlik Müdürü Zekeriya Baran için Görele Kaymakamlığı tarafından Görele Belediyesi Içtimai Tesislerinde veda yemeği düzenlendi. Görele Belediye Başkanı Miğfer Erener, yemekte yaptığı konuşmada, “İlçemizin güvenliği için kudretli çalışmalara imza atan Güven Müdürümüze teşekkürname ediyor, bundan ahir yaşantısında keyif ve esenlikler diliyorum” dedi.

Kaymakam Toplama Afşin Akbay ise “Zekeriya Komutan ile 2 sene büyüklüğünde mücahede imkanımız olmasına rağmen kendisiyle çalışmaktan oldukça memnun ve mutluyuz. Bu ayrımsız veda değil vefa gecesidir. Devletimiz varsa her şeyimiz var; namusumuz, huzurumuz, işimiz var. Bizler Devletimizin birer görevlisi kendisine atandığımız, fariza yaptığımız ili, ilçeyi kişi memleketimizden artık tanıyarak sahipleniyor, görevimizi göre yerine getirmeye hız ediyoruz. Emekliye ayrılan Güven Müdürümüz Zekeriya Yağmur, mir ile bile çalışma hayatımızı iyicene aynı şekilde, kudretli çalışmalarımız sonucunda geride bıraktık. İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde kudretli ve özverili çalışmaları üzere namına teşekkür ediyor, tekaütlük yaşamının ailesi ve kendileri üzerine güzelliklere açar olmasını murat ediyorum” diye konuştu.

İlçe Inanma Müdürü Zekeriya Yağmur ise planlı aşındırmak zımnında teşekkürname ederek Görele’dahi görev yaptığı süre içerisinde alay malay fariza yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek namına desteklerini esirgemeyen ilkin Kaymakam Çokluk Afşin Akbay, atılmak üzere İlçe Daire Amirlerine ve cümle emek arkadaşlarına teşekkürname etti. – GİRESUN

Share: