Elazığ’da ölü kâin hemşireyle ilişik üzen müfredat! Hayatında değme madde münasebetsiz gitmiş

Elazığ’da bir tane başına işlek ve Adana’daki ailesini ziyarete müracaat etmek amacıyla 29 Kasım’da bilet kayran abla Şevval Gazel Endişe’tan vukuf alamayan ailesi, dün sabahleyin saatlerinde arkadaşlarını arayarak durumu bildirdi. Bulut’un Safran Mahallesi’ndeki evine revan arkadaşları, kapı açılmayınca anahtarcı çağırdı.

Çilingire kapıyı açtıran arkadaşları, eve girdiklerinde Bulut’u kapıya yakın yerde hareketsiz yatarken buldu. İhbar üstüne eve polis ve afiyet ekipleri gönderme edildi. Mevrut afiyet ekibi, Bulut’un yaşamını yitirdiğini belirledi. Keder’un cenazesi, ölü açımı cereyan etmek amacıyla çalıştığı hastanenin morguna kaldırıldı.

VÜCUDUNDA AŞIRI DOZDA ADALE GEVŞETİCİ TESPİT EDİLDİ

Olaydan tıpkı çevrim önceki arkadaşına soy yolu açtırarak eve gittiği ortaya çıkan Bulut’un yapılan otopsisinde vücuduna müfrit dozda kas gevşetici enjekte edildiği tayin edildi. Keder’un, çalıştığı Fırat Üniversitesi Hastanesi’nden 22 dolaşma önce çekilme ettiği ve 3 kamer önceki üstelik erkek arkadaşından ayrıldığı belirtildi.

DEPRESYONA GİRDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Yalnız hayat dolu ve ‘kızım’ dediği aynı köpeği bulunan Endişe’un depresyona girdiği ve bu nedenle Adana’ya ailesinin yanına gezmek istediği öğrenildi. Abla Keder’un yaklaşık 1 hafta gittiği diyetisyendeki görüntüleri dahi ortaya imdi. Görüntüde Keder, tatlı, kola ve cips bağımlılığı olduğunu ve diyete başladığından beri 15 kilo verdiğini söylüyor. Keder’un ‘kızım’ dediği ve evde yanı sıra mevcut köpeği de, yakınlarına teyit edildi. Keder’un cenazesi sabah saatlerinde defnedilmek amacıyla ailesi eliyle Adana’ya götürüldü.

Share: