Ekranlara dönen Elçin Sangu’nun partneri Engin Altan Düzyatan oldu

Kiralık Amor, Cidal, Kurt Seyit ve Şura dizisiyle milyonların kalbini kazanan sunturlu oyucu Elçin Sangu ince bir aranın arkası sıra ekranlara dönüyor.’Çöp Adam’ ünlü diziyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Sangu’nun canlandıracağı ıra ve partneri birlikte mahsus oldu.

BANKA MÜDÜRÜNÜ CANLANDIRACAK

Yararsız Insan dizisiyle ahali sıkışan Elçin Sangu şaşırtı yaptı. Peri isimli bire bir vezneci müdürü karakterine maltalık verecek olan Sangu’nun yeni dizisi Film Yıldızı TV’üstelik yayınlanacak.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN İLE KUMA OLDULAR

Flashback sahneleriyle hafızalara kazınması beklenen Yararsız Kayırıcı dizisinin senaryosunu Melek Gençoğlu ve Akarsu Ersöz yazıyor. Engin Altan Düzyatan ile şerik olan Elçin Sangu çok konuşulacak sahnelere imza atıyor.

KONUSU NIKBET UYANDIRDI

Yararsız Kayırıcı dizisinde Engin Altan Düzyatan ise çabucak varlıklı olan Tamer Yılmaz isimli aynı yazılımcıyı oynayacak. Diziye ismini veren ayrıntı ise Tamer Yılmaz’ın yararsız âdem dövmesinden alıyor. Gübür Eş dizisinin konusuna göre; Tamer Yılmaz, Peri’yi kaçıracak ve olaylar gelişecek. (Hakikat: www.birsenaltuntas)

Share: