DÜRÜST Fırka İl Başkan Güngör: “Hazırız, kararlıyız, kazanacağız”

DÜRÜST Fırka Denizli İl Başkanı Yücel Güngör 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri amacıyla hazırlıklarına cevvaliyet kesmeden devam ediyor. Güngör hemen intihap odaklı ayrımsız iş değil millete bakım seferberliğin de bütün yolda olduklarını belirterek, Baklanda sandık başkanları toplantısını iri aynı heyecanla gerçekleştirdiklerini ifade etti.

DÜRÜST Fırka Denizli İl Başkanlığı intihap hazırlıklarını ahbaplık etmek için Baklanda toplandı. Yücel Güngör Başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Kuruluş Başkanı, İl Seçim İşleri Başkanı, Baklan İlçe Başkanı, Baklan Şehremini, Baklan İlçe Avrat Kolları Başkanı, Baklan İlçe Gençlik Kolları Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve Kasa Başkanları katıldı. Başbuğ Güngör konuşmasında; “Zer Baklanlı hemşerilerim, nadir kasa başkanlarımız 2023 seçimleri için hazırlıklarımıza atiklik kesmeden devam ediyoruz. Hepimiz biliyoruz ki AK Fırka teşkilatları vakit kaybetmeden seçme zamanı değil tamam zamanlarda Millete bakım ika amacında bütün seferberlik halindedir. Takkadak intihap odaklı say işleyen benzeri tümen olmadık. Milletimize olan fariza ve külfet bilinciyle hareket ettik. Milletimizin dertlerini halletmek üzere herhangi bir antlaşma işimizin başında ve görevimizdeyiz” ifadelerini kullandı.

Komutan Güngör; “Zaman sizlerle 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 13. Cumhurbaşkanı adına seçmek üzere hazırlıklarımızı değerlendirdik. Tığ biliyoruz kim Baklan’ımız Cumhurbaşkanımızın ve DOĞRU Öğür’mizin yanındadır, yanında üstelik olmaya bitmeme edecektir. Yılmadan yorulmadan parçalanmamış enerjimizle Baklan üzere Denizli üzere ve güzel Türkiye’miz üzere hep alay malay gayet göstermeye devam edelim. 2023 yılı Türkiye yüzyılının başlangıcı ve bakir ideallerin bildirme muhteşem noktasıdır. Cumhuriyetimiz ikinci yüzyılında AK Tümen kadroları ile savunmadan üretime, ekonomiden sağlığa birçok alanda korkulu gelişmelere tanık olacak, çağdaş medeniyetler seviyesine çıkacaktır. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef ve önsezi hedefinde hepimiz daha fazla hız göstererek 2053 vizyonumuza vurmak için ceht ve katışıksız verimizi arttıralım. Sandıklarımız intihap güvenliğinin elzem unsurudur. Milletimizin iradesini yansıtmasının ana aracıdır. İşte bu yüzden sandık başkanlarımızın iri bir sorumluluğu bulunmaktadır. Sizlerin görevlerinizi yeryüzü ferah şekilde yapacağınıza olan inancımız tamdır. Kâfi güya kararda ermiş milletimizindir” dedi.

Toplantıda mütekellim Baklan İlçe Başkanı Tamer Abat; “Baklan teşkilatı kendisine rastgele ahit sahada çalışmalarımıza aleniyet vermeden bitmeme ediyoruz. Cumhurbaşkanımız liderliğinde Türkiye Yüzyılının inşası için çalışıyoruz. Baklan 14 Mayıs seçimlerine hazırdır” dedi. – DENİZLİ

Share: