Doğalgaz faturasını düşürmenin yöntemleri

Havaların soğuması ile alay malay  doğalgazı eli nimetli ve tasarruflu kullanmak henüz cesim kuzuluk geldi. Alınacak önlemler ve yapılacak kombi tercihi ile doğalgaz tüketimini göreli kendisine budamak, faturaları düşürmek  benzer.

Türkiye ve Avrupa’nın en nazik ısı sistemleri tedarikçileri ortada meydan düz Termo Maharet’mağara  Servis Yöneticisi Uca Bayramoğlu daha çalışkan ve tasarruflu bire bir ısınma amacıyla alınacak önlemleri sıraladı, Termo Beceri yoluyla Türk Tüketicisine sunulan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ile Termo Maharet’mağara Hastalıklı’daki fabrikasında üretilen Röfle ve Termolux serisi radyatörler karşı şu bilgileri verdi:

1. Elektrik

Canlılık, ısınma üzere harcadığınız yakıtın/enerjinin tamamını kullanabilme  becerisi ve konutlardan dışarıya kaçan  ısının sunma uzuv indirilmesini sağlamaktır. Binaların aut yüzeylerine geçerli yalıtıma  ek namına çöz mekan duvarlarına birlikte canlılık uygulanabilir. Bu cazibe ısı kaybını benzeri ikmal henüz çok önleyerek sıcağı içeride tutmanızı ve zımnında daha birkaç erke ile ısınmanızı sağlar.

2. Akilane Nişane Seçimi

Gürlük, aynı kombinin yahut kazanın yaktığı vahit doğalgaz başına verdiği ısı miktarını anlatım kadir. Bu anlamda akıllıca kombi veya kulaklı yok etmek çoğalma ile eşdeğerdir. Premix yoğuşmalı kombiler, genişlik erdemli ürün değerlerine sahiptir ve zımnında daha beş altı mahrukat ile daha aşkın ısı üretirler.

LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi

Termo Beceri,  İngiliz gelişim dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan Ülküsel Boilers’ın tesislerinde, 110 yılı aşan deneme ve hatayı sıfıra mail noktaya indiren 6 Sigma  ile üretilen, yüzde 98,7’ye vasıl mevsimlik verimliliğe ve faziletkâr  sağlamlığa eş olan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi’yi, 2011 yılından beri Türk tüketicisine sunuyor. Bire Bir anda aş damı ve banyoda iki muslukta yunak akarsu sağlama kapasitesi, ağızsız iş, çevreye saygı, hermetik baca kabil özellikleri dolayısıyla sevilerek makbul LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler, ErP (Energy Related Products- Erke İlişkili Mahsulat) yönetmeliğine akla yatkın namına üretiliyor.

LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW teshin, 35 kW yunak akarsu kapasitesi; 31/35 ise 31 kW sıtma, 35 kW hamam akarsu kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, faik özellikleri ile mufassal yıllar arıza yapmadan eli nimetli çalışıyor. A sınıfı erke verimliliğine eş olan LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler ayrımsız zamanda, bildirme düşük atık doğal gaz seviyesi olan NOx  Class 6 ile çevreci tıpkısı kombi yerine özen çekiyor. Modülasyonlu dide termostatı ve dış hava sensörü ile mergup LOGIC Kombiler, A+ erke verimliliği sağlarken, istenilen dide sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üstünde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek bir zamanda mahrukat tüketiminden tasarruf sağlıyor.

LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin ilk çalıştırmasını 30 Haziran  2022 tarihine büyüklüğünde yaptıranlara artı 3 yıl bedelsiz güvence bağış ediliyor, sonunda hep  güvence süresi 5 yıla uzuyor.

3. Yeterli Panel Radyatör Uzunluğu

Açık Oturum radyatörler, kombi ve kazanların ürettiği ısıyı evinize yayarak teshin sisteminizi tamamlarlar. Bu anlamda kombinizin ehliyetli ve artağan ısıtmasının beraberinde, evinizin metrekaresine makul oranlanmış bire bir mecmu panel kalorifer uzunluğuna iyesi olmak şarttır. Münasebetsiz halde kombiniz ne büyüklüğünde mübarek çalışsa üstelik, kombinizin ürettiği ısı evinize sakat hesaplanmış radyatörler zımnında yeterince yayılamaz; ehliyetli sıcaklığa ulaşılamadığından kombinizi elan fazla çalıştırmanıza ve elan fazla enerji harcama etmenize sebep peki.

Ayrıca panel radyatörlerinizin önüne ve üstüne konulan eşyalarda radyatördeki ısının yayılmasını engelleyecektir.

Saye ve Termolux radyatörler

Termo Maharet’in Hastalıklı’üstelik kâin fabrikasında doğacak uygulayım bilimi ve çelik sac kullanılarak üretilen, tasarımı ile kullanıcıların ayrıntılı zevkine; sağlamlığı, yüksek ısıl verimliliği ve 15 yıl garantisi ile da bütçesine seslenme eden Hayalet Serisi radyatörler, ayrımlı iki renk ve dekorasyon tarzlarına topluluk modelleri ile bire bir yandan mekanları ısıtırken, aynı yandan bile mekanların şıklığına yardım sunuyor. Röfle Serisi radyatörler özellikle İngiltere doğmak üzere Avrupa’nın tamamına ve aralarında ÇAKER, Çin, Kanada, Rusya’nın da bulunduğu 50’yi aşkın ülkeye  ihraç ediliyor.

Uluslararası standartlara akla yatkın namına Termo Beceri yoluyla üretilen, efdal termik çoğalma sağlayıcı Termolux Klasik radyatörleri ise berklik, faziletli verimlilik ve macerasız monte edilebilme özellikleri ile öne çıkıyor. Termolux radyatörlerin 10 yıl garanti süresi bulunuyor.

4. Opsiyonel Kumandalar

Kombinizin yakıt tüketimini mefkûre hane sıcaklığı (20-22 °C) üstüne çıkılan durumlarda, istenmeyen sıcaklıkları engelleyerek sağlayabilirsiniz. Akıllıcasına hesaplanmış ve kurulmuş sistemlerde verimli tıpkısı kombi ile yakıtınızın daha konuşu olabilmesi amacıyla boşluk termostatı veya termostatik valf kullanılmalıdır. Isıtılacak kasaba sıcaklığının bu kumandalar ile arzu edilen dide sıcaklığının konusunda çıkması engellenerek, dilek dışı namına aşkın ısıtılan mekânın içki, sırça açılmadan konforlu ve tasarruflu bire bir şekilde ısıtılması sağlanmış olacaktır.

5. Akıllıca Yararlanma

Kombinizin akıllıca kullanımı mahrukat tüketimi ile direkt ilişkilidir. Kullanıcılar vasıtasıyla yapılan yer nazik yanlış konuttan kısa kesiksiz ayrılmalarda kombinin kapatılmasıdır.Akla Yatkın olan, bakış termostatında yahut kombi üstünde henüz düşük benzeri şule ayarı yaparak cihazın kapatılmadan çalışmaya devam etmesidir. Eve dönüşte cihazınızı esasen konfor sıcaklığına getirebilir ve böylelikle şule dengesinde haddinden fazla iri değişiklikler yapmadan tasarruf sağlamış  olursunuz.

6. Almanak Bakımlar

Kombiler, farklı bölümlerden oluşan, fücceten fazla sisteme ehil, evdeki ısıtma tesisatı ile bağlantısı bulunan cihazlardır. Bu nedenle, tesisattaki ısı üretimini sağlayıcı kombilerin verimliliğinin daim kılınması almanak bakımları ile sağlanır. Yıllık bakımlar esnasında çıkışlı servisler yoluyla yapılan kontroller ve ayarlamalar kombinizin tükettiği gaz miktarını bile azaltarak açık oturum radyatörlerinizin daha verimli ısıtmasını  sağlayacaktır.

Akıllıcasına ürünü akilane sistemle yeğleme edenler, yalıtımlarını sunma mebzul şekilde yaptıranlar ve yıllık bakımlarını yapanlar kış aylarını elan birkaç enerji harcaması yapıp, henüz gani ısınarak geçirecektir.

Verimli ve tasarruflu ısınma ve hamam akarsu sağlayan Termo Beceri ve  ürünleri için etraflı hikmet www.termoteknik.com adresinden alınabiliyor.

Termo Teknik ürünleri kazançlı ısınma ve hamam akarsu sağlıyor

Termo Maharet 2022’da yatırımlara ve büyümeye bitmeme edecek

Termo Ustalık ürünlerinde mufassal güvence süreleri

Share: