Denizbank’ın iştirakinden Türkiye’nin evvel mali keder platformu: inter-Cloud

Intertech’mağara mali bulut platformu inter-Cloud, regülasyonlara akla yatkın ve sistemsel kesintilere dayanabilen yapısı ile mal sektörünün ve özellikle da ifa sistemleri çözümleri üreten tevessül-up’ların ihtiyacı olan altyapıyı bağan maliyetlerle sunarak, finansal kapsayıcılığa oylumlu oranda yardım sağlıyor. Yönetilen hizmetler ile kurumların operasyonel yüklerini azaltmalarında dahi heybetli avantajlar yaratıyor.

Türkiye’deki bankaların kestirmece yüzde 30’unun yazılımı Intertech’e hayat

Konuyla ilgili değerlendirmede kâin Intertech Umumi Müdürü Ömer Uyar, şişman çoğunluğu mühendis kadrolarından oluşan 1350’ye yakın çalışanlarıyla, 11 ayrımlı ülkede 49 hava üzere uçtan uca donanım ve yazılım ürettiklerini belirterek şunları söyledi: “Finans kurum ve kuruluşlarının dijital dönüşüm yolculuklarını esermek amacıyla umum kapsamlı teknoloji desteği arz etmek amacıyla kırıcı şekilde çalışıyoruz. Şu dakika Türkiye’da 16, sıkıntılı dışında ise 10 bankanın yazılım hizmetini biz sağlıyoruz. Bunun yanı sıra e-mal ve kartlı ifa sistemlerine müteveccih faaliyet gösteren 10 kuruma bakım veriyoruz. Ürettiğimiz yazılımları daraç dışına satarak, ülkemizin dünyaya teknoloji ihraç paha arkaç gelmesine katkı sunuyoruz. Anne bankacılık çözümlerine ek kendisine bilgelik madenciliği ve sentetik zeka destekli analitik çözümlerimiz ve finansal uygulamalarımız üstelik bulunan.” 

Yarının teknolojileri ve finansın geleceğine odaklanmayı sürdüreceğiz

İlk günden bu yana faziletkâr teknolojiye envestisman yaptıklarını, bu yaklaşımın akıbet meyvesi namına Türkiye’nin önceki ve bir tane  finansal bulut platformu inter-Cloud’u hayata geçirdiklerini belirten Uyar, “inter-Cloud ile endişe teknolojisinin eksiksiz avantajlarını biricik yapı üzerinden asgari maliyetle sunuyoruz. Bu, özellikle finansman sıkıntısı çeken start-up ekosistemi üzere sistemsel altyapının akıllıca fiyatlarla erişilebilir ağıl gelmesi açısından balaban tıpkısı kazanım. Antrparantez mal sisteminin hisse senedi sürekliliğinin, mümkün boşluk durumlarında, Alışılmamış Genişlik Merkezlerindeki (ODM) ikincil sistemlerden sağlanması konusuna dahi önem veriyoruz. inter-Cloud’birlikte eleştiri verilerin ODM’lerde   yüzdelik 100 yetenek ile ayağa kaldırılması ve koşullar normale döndüğünde, yeniden asli sistemlere kavrayışsız dönülmesine imkan veren yapıyla, hizmetlerin gelişigüzel koşulda selis devamlılığı üstüne heybetli benzeri ihtiyacı karşılıyoruz. Ürünümüz ile IDC Ödülleri’nde ‘Geleceğin Sayısal Altyapısı’ alanında birinciliğe layık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Intertech kendisine önümüzdeki dönemde birlikte odağımıza yarının teknolojileri ve para sektörünün geleceğini yerleştirerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Ürünle ilişkin etraflı bilginin, www.intercloud.com.tr adresinden alınabileceği belirtildi.

Denizbankla sokaktan zirveye… İşte Pruva’nın hikayesi

DenizBank sürdürülebilirlik bağlantılı önce getiri işlemini gerçekleştirdi

DenizBank, Girişimcilik Programı sertifikalarını NFT olarak dağıttı

Share: