Dal Sokaklar dizisiyle hafızalara kazınan Kasıt Pektaş, ,6,5 yıl sonra ekranlara köylü dönüyor

Kayırıcı Sokaklar dizisi ve Survivor yarışmasıyla adını serbest çevrelere duyuran aktör Kasıt Pektaş, ayrımsız süredir gözlerden ırak bire bir sahn yaşıyor. Serencam yıllarda tasavvufla ilgilenen Pektaş, 6,5 yıllık aranın peşi sıra TRT Dijital’dahi yayınlanacak olan bire bir dizide fiyaka matlup.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Pektaş’ın yıpranmamış projesinden bahseden gazeteci Arif Bağımsız, “İçsel yolculuğunu sürdürürken köpoğluluk hususunda kendisini baştan sona geliştirmeyi istek fail Pektaş, 6.5 sene aradan sonra ekranlara kalın kafalı dönmeye hazırlanıyor. Pektaş, TRT’nin sayısal üzere hazırladığı ‘Teşkilat-ı Mahsusa Trablus’ ünlü projede tekellüf matlup. TRT Dijital’bile yayınlanacak ‘Teşkilat-ı Mahsusa Trablus’un çekimleri bile geçtiğimiz haftalarda başladı. Türkiye, Tunus ve Cezayir’üstelik çekimlerinin gerçekleşeceği saf, gerçeklik tıpkı ajan hikayesini laf edinecek” dedi.

Tıpkı süredir görüntülenmeyen Meram Pektaş, sonuç namına yazar, avukat ve mutasavvıf Ömer Tuğrul İnançer’in cenaze töreninde ortaya çıkmıştı.

Share: