Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşın talebini duyunca Mansur Yavaş’ı işaret etmişti! Yavaş’tan yanıt geldi

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan, zaman Etlik Kent Hastanesi’nin açılışında konuştu. Konuşmasının arkası sıra kurdele kesimine geçen Erdoğan’la hastanenin yollarının yapılmasını isteyen bir vatandaş ortada ilginç bire bir diyalog yaşandı.

ERDOĞAN: ABB BAŞKANINA SÖYLERSİNİZ O YAPAR

Reisicumhur Erdoğan, “Bu sayrılarevi bu noktaya geldi ama nakıs. Peki buranın eksiği ne?” dedi. Kabalıktan yükselen tıpkı curcunalı, yolların yapılmasını murat etti. O anlarda tereddütlü Erdoğan, “Tıpkısı dur, bir dur. Onu dahi Ankara Büyükşehir Belediye Reisi’na söylersiniz o yapar. Iptila etme onu birlikte Ulaştırma Bakanı’mız yapacak” ifadelerini kullandı.

“GELIŞIGÜZEL ÖZ MÜNTEHA, EKSİĞİMİZ YEŞİLLİK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerine, “Demincek burada çevre düzenlemesi üstüne eksiğimiz var. Nedir o? Yeşillik, yeşillik… Fidanlar, ağaçlar dikilmiş. Aynı dahi bunu yeşilliklerle güçlendirirsek tadına tatmin olanaksız” diye niteleyerek devam etti.

MANSUR YAVAŞ’TAN YANIT GECİKMEDİ

Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Gösterişli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastane açılışında kendisiyle ilişik sarfiyat ettiği sözlere toplumsal iletişim araçları hesabından karşılık verdi.

“MALİYETİNİ BIRLIKTE HEMŞEHRİLERİMİZE DUYURACAĞIZ”

Etlik Site Hastanesi’ne yapılan benzeri yolun fotoğrafını paylaşan Mansur Korkulu, attığı tweet’te “Günlerdir düzenlenen sürdürdüğümüz say tamamlanınca her ant olduğu kabil maliyetini bile pankartla hemşehrilerimize duyuracağız” ifadesini kullandı.Share: