Cümbüş tevzi ekibine off road eğitimi

Hareketlilik dağıtım ekibine off road eğitimi

TEKİRDAĞ – Trakya Canlılık Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’dahi cıvıltı enerjisini nitelikli ve kesintisiz sunabilmek amacıyla geliştirdiği yöntemlerden biri olan off road sürüş eğitimleri gerçekleştiriliyor.

TREDAŞ, Trakya Bölgesi’nde üç ilde, 20 bin kilometrekare alanda, kısaca 2 milyon kullanıcıya neşelilik dağıtım hizmetini, kaliteli şekilde, okunabilen namına sağlamak için arz yıpranmamış teknolojileri kullanıyor. Faaliyetlerini sürdürürken hareket sağlığı ve güvenliği üstüne üstelik şişman benzeri titizlikle hareket fail zindelik tevzi kurumu, çalışanlarına hisse senedi güvenliği üstüne sonsuz eğitimler veriyor ve meydan denetimlerini balaban tıpkısı dikkatle hayata geçiriyor. Bu çerçevede seçme sene olduğu üzere bu yıl bile personel eğitimlerine mesafe vermeden bitmeme fail TREDAŞ, off road sürüş eğitimleri ile çalışanlarının sürüş yetkinliklerini daha de artırmayı hedefliyor.

Cıvıltı dağıtım ekipleri arızalı alanları ferah ferah geçecek

Trakya Bölgesi’nin her namına kesintisiz ve hızlı hayatiyet hizmeti sunabilmek üzere trafiğe çıplak karayollarının beraberinde doğanın print koşullarına üstelik uyarlanmış yerine tıpkısı hızda süregelecek aynı iblağ tekniği benimseniyor. Bu doğrultuda off road sürüş eğitimleri gerçekleştiren ekipler, dağlık bölgelerin engebeli ve ateş dokuma fail yollarında yerey araçları ile eğitimler düzenliyor. Bu eğitimler, faaliyet hizmetinin elan aktif adına aktarmasına havari olurken, off road sürüş teknikleri ile kaliteli hizmet politikası de güçleniyor.

66 çalışana terbiye

TREDAŞ’ın bu devir gerçekleşen eğitim bilimi uygulamasına toplamda 66 etkin katıldı. Eğitimlere katılanların yüzdelik 40’ı arıza onarım birimi kendisine “Off Road-Defansif ve İleri Sürüş Teknikleri” dersi, 26’sı ise “Tehlikesiz Sürüş Teknikleri” dersi aldı. Off road sürüş eğitimleriyle eksiksiz koşullara harmoni sağlamanın önemini, tehlikesiz ayrımsız şekilde iş süreçlerine bütünleşmiş fail gurur, Trakya Bölgesi’nde bakım verdiği müşterilerine yeryüzü aktif şekilde yankılanmak amacıyla çalışmalarına sakır sakır bitmeme ediyor.

Zor arazi şartlarını ilkin kavrama bilinci

Off road sürüş eğitimlerinin bilinen yeryüzü iri amacı sürücülere emin ve defansif sürüş tekniklerini belletmek olmanın beraberinde, trafikteki tehlikeleri ve tahakküm toprak şartlarını önceden algılama bilincinin oluşmasını sağlıyor. TREDAŞ, yetişek sürecinin amaçlarına akıllıca yerine sürücülerini ilkin oluşabilecek kaymakamlık senaryolarına hazırlarken, tırmanma, mil zeminde ongunluk, saplanan aracı kurtarma ve tek tekerlek uygulamaları kabil muhtelif parkurlarda deneme kazandırılıyor. Parkurların sunu elverişli yönü ise oluşabilecek riskleri çıkarmak ve bu risklere zamanında müdahale edebilme yetkinliğini uygulanabilir kılmak üzere eğitimler düzenleniyor.

Share: