Çorum Belediye Başkanı Aşgın’dan Komutan Büyükkılıç’a mülakat

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çorum Belediye Reisi Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı riyaset makamında mihman etti.

Dr. Memduh Büyükkılıç yönetiminde gerçekleştirdiği yatırım ve projelerle Türkiye’de ‘Kayseri Modeli Belediyecilik’ olarak eş gösterilen aynı hizmet anlayışı sergileyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi bandaj odağı olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Başbuğ Büyükkılıç’a, lazım yetersiz içi ister güçlükle dışından sefarethane, vekillik ve domestik yönetimler düzeyinde ziyaretler gerçekleşirken, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın beraberindeki yıldız bilimi ile gelişigüzel Büyükkılıç’a ayrıntı ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında misafir ettiği Başbuğ Aşgın ve beraberindekilerle kardeşçe fail Komutan Büyükkılıç, “Evcil yönetimler adına özelde yaşadığımız şehirlerin, genelde ise ülkemizin kalkınması ve daha gür noktalara gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemiz mahallelerden ilçelere, ilçelerden şehirlere bağlantı ve kardeşlik halkasını büyüterek henüz de zinde yarınlara yürümeye devam edecektir. Bulunmaz başkanımız Halil İbrahim Aşgın beyefendinin ziyaretleri bizleri kıvançlı etti” şeklinde konuştu.

Çorum Şehremini Dr. Halil İbrahim Aşgın ise irtibat, kardeşlik ve dayanışmanın her zaman amacıyla daha zihayat tıpkısı Türkiye oluşturacağına dikkat çekerek, misafirperverliği amacıyla Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Aşgın, Başkan Büyükkılıç’a Çorum’un yerel ürünlerinden oluşan bire bir hediye ikram ederken, Büyükkılıç birlikte Aşgın ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden hava teşekkürname etti.

Ziyaretin peşi sıra Komutan Büyükkılıç, misafirlerle anı fotoğrafı çektirdi. – KAYSERİ

Share: