Çok uluslu Şirket Motorola

Motorola, 1928’de kurulmuş çok uluslu bir Amerikan telekomünikasyon şirketidir. Motorola, 20. yüzyılın sonlarında modellerini ilk kez piyasaya sürdüğünde cep telefonu pazarının ön saflarında yer alıyordu.

Türkiye’deki en popüler ve yenilikçi Motorola telsiz modelleri şunlardır: VX261, DMP4801, DP4401Ex Atex ve SL4000.

Motorola telsizleri, gelişmiş özelliklere sahip kaliteli, güvenilir bir telsiz isteyen kullanıcılar için mükemmeldir.

Motorola telsizleri, her zamankinden daha üstün iletişim yetenekleri ve daha geniş programlama seçenekleri sunar. Şirket, farklı kapsama ve performans seviyeleri sağlayan çok sayıda telsize sahiptir. Ayrıca, Motorola telsizinizi her tür iş için ideal bir araca dönüştürebilen çok çeşitli telsiz aksesuarları sunarlar.

Motorola VX-2600, harika performans, 50 mile kadar menzil ve NOAA hava durumu uyarısı ve sesle etkinleştirilen komutlar gibi gelişmiş özellikler sunan bir telsizdir. VX-2600, uygun fiyatlı temel bir iki yönlü telsize ihtiyaç duyan herkes için idealdir.

Çeşit ve Modeller

Motorola telsizleri çok çeşitli model ve özelliklerde mevcuttur. Bu cihazlar, daha düşük maliyetle daha iyi performans sağlarken, analog telsizler için ideal bir alternatiftir. Motorola telsiz Türkiye distribütörü bulunmaktadır. Telsiz modelleri: Motorola VX-261, Motorola DP4801, Motorola SL1600, Motorola DM1400, Motorola SL4000

Bu bölüm Motorola telsizleri ve özellikleri hakkındadır.

Motorola telsizleri uzun süredir piyasada ve bunun nedeni, harika hizmet ve uygun fiyat etiketi sunmalarıdır. Motorola, bugün mevcut olan en eski telsiz markalarından biridir, bu nedenle, bu şirketin aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir model yelpazesi derlemesi şaşırtıcı değildir; bu, web sitelerinde ihtiyaçlarınıza uygun bir telsiz bulmanızın muhtemel olduğu anlamına gelir. Hangi modelin sizin için en uygun olduğuna dair bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için bu makaledeki en popüler modellere daha yakından bakacağız.

En popüler Motorola telsizlerinden bazıları, altı modeli bulunan DM1400 serisidir: DM1410, DM1414K2X1AR, DM1450K2X1AR, DM2400K2X1AR, DM5400K2X1AR ve DP4801K2X1AR. Vx261 serisi üç model içerir: Vx2610A4

Motorola, 1928’de kurulmuş ve merkezi Chicago, Illinois’de bulunan çok uluslu bir şirkettir.

Motorola, iki yönlü telsizler de dahil olmak üzere çeşitli elektronik ürünler üretmektedir. Şirket, 1950’lerden beri iki yönlü telsizler üretmektedir. Ancak son yıllarda hücresel cihazlar gibi diğer elektronik cihazları da üretmeye başlamıştır. Telsizlerinden bazıları Motorola’nın kardeş şirketinin ürünleriyle uyumludur; örneğin, DP4801 bir ICOM sistemi ile kullanılabilir.

Bu bölümde, Motorola’nın Türkiye’deki müşterilere sunulan iki yönlü telsizlerin uyumluluğunu ve ürün yelpazesini tartışacağız.

Motorola, kablosuz endüstrisinde tanınmış bir şirkettir. Merkezi Chicago, Illinois’de bulunmaktadır ve 40.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Motorola, telefonlar, kablolu TV ekipmanları ve şimdi de telsiz iletişimi gibi birçok ürün üretiyor.

Motorola telsizlerini öğrenmek için ürün grubunu inceledik.

20 adede kadar kanal seçeneği ve hoparlör veya mikrofon gibi harici cihazlar için giriş ses jakı bulunan İşletmeler için Motorola DP1400 2 Yönlü Telsizdir.

En pahalı telsiz, ayarlanabilir kemer klipsli ve uzun pil ömrüne sahip VX2600 Yerinde Hoparlörlü taşınabilir cihazdır.

Share: