CHP lideri Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle ilgi calip emekli başkomiser: Kardeşi benim kadar benzemiyor! Kılıçdaroğlu’na benzemekten gelgel duyuyorum

Ankara’ya değme gittiğinde gören bazı şehremaneti çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan kıvançlı olduğunu söylüyor. Türk Polis Teşkilatı’nda 30 sene etkili fariza fail zor başkomiser Piroğlu, gününün iri bölümünü oğluna ilişik oto galeride geçiriyor. Çay içmeyi çokça sevdiği kabil arada bir eline aldığı sazını üstelik çalmaktan keyif alıyor.

“KARDEŞİ BENİM BÜYÜKLÜĞÜNDE BENZEMİYOR”

Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını belirten 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim kadar benzemiyor. Ego bile benzetiyorum. Kendimi televizyona balkon gibi hissediyorum. Benzemekten çekicilik duyuyorum” dedi.

“TORUNUM EGO SANMIŞ”

Ankara’üstelik sebze haline gittiğinde girişte kendisini gören güvenlik görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günce hayatta çokça sayıda kişinin kendisiyle foto çektirdiğini anlatan evli ve 3 bala, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ben Kemal Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Tekrar dahi foto çektirmek istiyorlar. Çorum’da miting amacıyla Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ego sanmış. ‘Dedemin resimlerini sebep astılar?’ diye sormuş” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ İL BAŞBUĞ YARDIMCISI ÇIKTI

Aynı zamanda İYİ Parti Amasya İl Başkan Yardımcısı olan Piroğlu, Cumhurbaşkanı adaylarını Teşrinievvel ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına tırsmak duyacaklarına değindi. 22 almanak komşusu Garaz Özdemir de Piroğlu’nu seçkin gördüğünde Kemal Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: