Çanakkale’de cebin şeride sabık beton mikseri ticari araca çarptı: 1 geberik

Çanakkale’den Ezine ilçesine tutum halinde olan beton mikseri karşı şeride geçerek, ticari araca çarptı. Kestirmece 200 metre sürüklenen beton mikseri ve parçalanan ticari açacak kere kenarına savruldu. Kazada tıpkı sevimli hayatını kaybetti.

Kaza, sabahleyin saatlerinde Çanakkale-Ezine karayolu üstünde meydana geldi. Çanakkale’de Ezine istikametine akilane seyir halinde olan Salih Düğün Delicesine (30) idaresindeki 17 FR 511 plakalı beton mikseri nedeni daha mahsus olmayan bire bir şekilde yönelteç hakimiyetini kaybetti. Ölçülü refüjdeki çıpa bariyerleri aşan beton mikseri Ezine istikametinden Çanakkale’ye reviş halinde olan Sinan Tezel (59) yönetimindeki 17 ACL 949 plakalı ticari araca çarptı. Tahminî 200 metre sürüklenen beton mikseri ile çarpışmanın etkisiyle parçalanan ticari vesile kat kenarına savruldu. Kazada ticari açar sürücüsü Sinan Tezel görüngü durumunda hayatını kaybetti. Beton mikseri sürücüsü Salih Düğün Delimsirek ise çorlu kendisine Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Fehamet Hastanesinde otama altına alındı.

Ticari çevirici sürücüsü Sinan Tezel’in cenazesi Cumhuriyet Altını Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin peşi sıra Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Şevket Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis kazayla ilişkin anket başlattı. – ÇANAKKALE

Share: