Çameli Belediyespor ilk karşılaşmada 3 puanı hedefliyor

Denizli’de Çameli Belediyespor evvel karşılaması olan Yenicekentspor maçının hazırlıklarını sürdürerek, 3 puanı almanın hesaplarını yapıyor.

Denizli 1. Müptedi Tomar D Grubunda maçlar Cumartesi haset oynanacak karşılaşmayla başlıyor. Grupta savaş edecek olan Çameli Belediyespor, lig hazırlıklarına başladı. İlk karşılaşmayı Yenicekentspor ile yapacak olan yeşil beyazlı takım, 3 puanla başlamayı hedefliyor. İyi tıpkısı kelle yapıp maneviyat depolamak talip Çameli Belediyespor, müsabakayı 12 Mart Muamele haset saat 14.00’de Çameli Stadyumunda oynayacak.

Sezonun önceki maçına davet

Çok gani ayrımsız kadro oluşturduklarını anlatım eden Çameli Belediyespor Kulüp Başkanı İdris Günahsız, “Maharet heyetimize ve futbolcularımıza güveniyorum ve bize lige gani tevessül ödülünü vereceklerine inanıyorum. Kendi sahamızda oynayacağımız bu önce maçta takımımıza sonuna kadar bindi olalım moral verelim. Bu konuda oyuncularımıza ve ustalık heyetimize güvenimiz tamdır. Hemşerilerimizi ve taraftarlarımızı ve sporseverleri aileleri ile gelişigüzel pik bekliyoruz” dedi. – DENİZLİ

Share: