Büyükşehir’den İhale

Kayseri Büyükşehir Belediyesi yoluyla şehrin muhtelif yerlerinde mevcut toplam 12 skor yer hem ‘Küşade Teklif Usulü’ hem dahi ‘Bağlı Öneri Usulü’ ihale ile değişik satışa çıkarılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Melikgazi ve Kocasinan’da 5 tecim, 2 hane, 1 basit endüstri arsası tevessül etmek üzere mecmu 8 skor yer Açık Öneri Usulü münakasa ile değişik satışa çıkarılırken, gene Melikgazi ve Kocasinan’üstelik kâin 1 tecim, 1 endüstri, 1 küçük endüstri, 1 basamak arsası tutmak amacıyla toplam 4 sayı arsa ise Merbut Öneri Usulü münakasa ile değişik satışa sunuluyor. Satışa çıkarılan rastgele iki ihalenin tarihi 23 Ağustos 2022 Salı günü yerine belirlenirken, Melikgazi ve Kocasinan’daki 8 sayı yer ihalesi saat 14.15’te, Melikgazi ve Kocasinan’birlikte bulunan 4 adet arsanın ihalesi ise saat 14.00’te yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi Komisyon Salonu’nda gerçekleşecek iki tenkis amacıyla sonuç müracaat, 23 Ağustos 2022 Salı günü ihale saatinden önceki adına belirlenirken, ihaleye akmak isteyen vatandaşlar dahi müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Gelir Şube Müdürlüğü’ne yapabilecek. – KAYSERİ

Share: