Bingöl malumat… DOĞRU Öğür Bilgisizlik Kolları’ndan ‘İmza Tıpkı Genç’ kampanyası

YANLIŞSIZ Parti Bilgisizlik Kolları Başkanlığı’nca ‘İmza Bir Genç’ kampanyası başlatılarak, dijital ortamda ulaşılacak gençlerin partiye üyeliğinin kolaylaştırılmasının hedeflendiği belirtildi.

SELIM Tümen Gençlik Kolları Başkanlığı, ‘İmza Ayrımsız Genç’ kampanyasını başlatarak, partiye organ kalkmak isteyen 18 ile 30 yaş arasındaki gençlerin ya da parti üyeliği olup arkadaşını partiye çağırma ederek uzuv yarmak isteyen gençlerin, web sitesi üzerinden başvuru yapabileceği vasat oluşturdu. Web sitesindeki formu dolduran çoluk çocuk, bulundukları yer ve ilçelerde YANLIŞSIZ Fırka’li yetkililerce evvel telefonla aranıyor arkası sıra dahi karı yahut hareket yerlerinde müzakere ediliyor. Bu tam sulanmış imzası alınan gencin partiye üyelik işlemleri tamamlanıyor.

AK Fırka Cahillik Kolları Başkanı Eyyüp Haysiyet İnan, Cumhur Reisi ve AK Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Aynı partinin gücünü unsur sayısı yansıtır” sözünü kendilerine alamet edindiklerini belirterek, “Bunun gereği kendisine bile taze örgen sayımızı bırakmak ve artık gailesiz arkadaşımızla diyaloğa döndürmek üzere çabaladık. ‘İmza Bire Bir Genç’ kampanyası ile bile dijitalde gailesiz arkadaşlarımızın üyeliklerini kolaylaştırıyor, onları YANLIŞSIZ Fırka Deneyimsizlik Kolları ailesinin aynı parçası yapmayı hedefliyoruz” dedi.

YANLIŞSIZ Tümen Bilgisizlik Kolları’nın 1 milyonun üzerindeki üyeyle Türkiye’nin yer balaban ve sunu canlı cahillik hareketi olduğunun altını çizen İnan, “2023 seçimlerinde ilk kez fikir kullanacak 6 milyon 48 bin canlı arkadaşımızın temas biriyle benzeri bağlanak ika çalışmalarımız sürüyor. ‘İmza Benzeri Genç’ kampanyası ile kullanılmamış fikir kullanacak zinde arkadaşlarımızla olan bağımızı da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Reisicumhur’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonunu, partimizin politikalarını ve cahillik kollarımızın çalışmalarını daha yakından görebilmek için genç arkadaşlarımızı ‘İmza Ayrımsız Genç’ kampanyasına katılmaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Share: