Bilecik haberleri! İYİ Fırka TBMM Ekip Başkanı İsmail Tatlıoğlu Bilecik’te konuştu Açıklaması

İYİ Öğür TBMM Kadro Başkanı İsmail Tatlıoğlu, “İnşallah pekâlâ İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya’üstelik siyasi atmosferi değiştirdiysek demin hep Türkiye’de siyasi atmosferi değiştireceğiz.” dedi.

Tatlıoğlu, Bilecik Site Ormanı’nda partiye kullanılmamış katılan üyelere rozet üstünkörü töreninde yaptığı konuşmada, 3 yıla andıran sürede Türkiye’nin dört bir yanını gezdiklerini söyledi.

Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı’nın Ulus İttifakı’nın belirlediği adayın olacağını belirten Tatlıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnşallah lacerem İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya’da siyasal atmosferi değiştirdiysek deminden bilcümle Türkiye’de siyasi atmosferi değiştireceğiz. Tek kimsenin merakı olmasın. Türkiye’yi idare etmek için müesses partiyiz. Bütün bu arada buradayız. Türkiye’yi bugünkü yerden yukarılara akilane çıkartalım. Bu himmet içerisinde ayrımsız umumi komutan var. Bu nedenle siyasette 2017 üzere Türk siyasi tarihinin en edisyon zamanında sancak açmış aynı umumi başkan var. İnşallah yolumuza etkili arkadaşlarla, çoğalarak devam edeceğiz. Umumi komutan Türkiye’de aslında benzeri umudu temsil ediyor. Bire Bir değişimi katakulli ediyor.”

İYİ Öğür Siyasi İşler Başkanı Dünya Paçacı dahi 2023 seçimlerinin önemine değinerek, “Bu intihabat çokça çokça şanlı. Ayrımsız nüfuz değişimi seçimi değildir. Bu seçme sistemin değişip değişmeyeceğinin tayin edileceği seçimdir. İYİ Tümen Türkiye’nin kültürlü geleceğinin teminatıdır. Tığ bu amaçla çaba ediyor ve çalışıyoruz.” diye konuştu.

Konuşmaların peşi sıra Tatlıoğlu ve Paçacı, partiye katılan üyelere rozetlerini taktı.

Share: