Belediye çalışanlarına bire bir kolayca daha

Bugüne kadar imzaladığı protokollerle belediye çalışanlarına birçok imkan tanıyan Kütahya Belediyesi, bakir imzaladığı protokolle çalışanlarına, İkamet Bilgili sahibi öğrencilere ve 65 gözyaşı üstü vatandaşlarımıza kocaman kolaylıklar sağlayacak.

Kütahya Belediyesi ile Medises İşitme Cihazları arasındaki işbirliği protokolü, Belediye Reisi Prof. Dr. Alim Işık’ın makamında imzalandı.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Bilici Işık, imzalanan işbirliği protokolünün gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Uray personeliyle bir numara merhale yakınları, 65 gözyaşı üstü vatandaşlarımız ile İkamet Kurnaz sahibi olan üniversite öğrencilerimizin cümlesi bu protokol ile indirimden yararlanacak. Protokol ile gelişigüzel belediye çalışanları ile hemşehrilerimiz yüzde 30’luk indirimden faydalanacak” dedi.

Medises İşitme Merkezi Kurum Müdürü Tuğba Bircan, imzalanan protokolün herhangi bir iki kuruma üstelik filinta olmasını dileyerek, Başbuğ Işık’a gösterdiği sargı için teşekkürname etti. – KÜTAHYA

Share: