Beklenti Özdağ: “Cemaatler ve Tarikatlar Arasında Paylaştırılarak, Tıpkısı Lübnanlaşma Devlete Yaşatılmakta”

ERKAN KARACA

Galibiyet Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Çorum’de; “Türk devleti cemaatler ve tarikatlar arasında paylaştırılarak, Lübnan’daki üzere; ayrı ayrı grupların devleti parçalaması kadar burada bile tıpkı Lübnanlaşma, devlete yaşatılmakta” dedi.

Galebe Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün Çorum’daydı. Özdağ, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Türk halkının ve Türk devletinin nesep gündemi, ülkemize 2011 sonrasında gelen ve sayıları 13 milyonu bulan sığınmacılardan ve kaçaklardan kaynaklanmaktadır. Türkiye, dünyanın lunaparkı olmuştur. DÜRÜST Parti hükümeti bu aradan güzeşte 11 sene içerisinde, ülkemizin sınırlarının güvenliğini sağlamamış; tersine sonuna büyüklüğünde açarak dünyanın her yerinden ipini koparanın bu ülkeye dolmasını sağlamıştır. Hat güvenliği sıfırdır, bibi sıfırdır. Geceleri yüzlerce emanet ayrı ayrı noktalardan içeriye girmekte ve Türkiye’nin değişik yerlerine dağılmaya bitmeme etmektedirler. Imdi kentlerimiz güvenliğini yitirmiştir. Türkiye adeta Filistinleşmektedir.

Türk devleti cemaatler ve tarikatlar ortada paylaştırılarak, Lübnan’daki kabilinden, değişik grupların devleti parçalaması üzere burada bile aynı Lübnanlaşma, devlete yaşatılmakta. Amma coğrafyamız da aynı Filistinleşme yaşamaktadır.

Türkiye’ye yönelik gizli ve sessiz istila ile mücadele ediyoruz. Bu mücadeleden kontekst rasist ve ecnebi düşmanı olmakla suçlanıyoruz. Bunlara cebin cevabımız ise canınız cehenneme, siz yurt hainleriniz evet birlikte mühim salaklarsınız oluyor. Tığ rasist değiliz. ‘Ne bahtiyar Türküm diyene’ şeklinde bir nasyonalizm anlayışına sahibiz. Amma tıpkısı teknenin koca kapasitesi 100 ise o tekneye 200 gönül almaya kalkarsanız gür bir kaptan olamazsanız. 100 kişiyi alıp dümbelek kalanı almazsanız siz onların düşmanı olmazsınız çünkü alınırsa hep ölür.”Share: