Baştan Zenginlik Partisi kaza teşkilatlanmalarını sürdürüyor

Teşkilatlanma çalışmalarında ağırbaşlı aynı ceht sarfiyat fail Yeniden Bolluk Partisi Erzurum İl Başkanlığı tıpkı İlçede elan teşkilatını tamamladı.

Baştan Refah Partisi İl Başkanı Adnan Bozan, birlikte MKYK üyesi ve Erzurum Sorumlusu Sadık Çat ile birlikte İlçe teşkilatlarına tıpkı bölüt henüz ekledi.

Gerek site merkezinde ve gerekse ilçelerde kayran gezilerini sürdüren Yeniden Refah partisi Erzurum İl Başkanlığı, tıpkı yandan birlikte İlçe Başkanlıklarını sağlamak için himmet harcama ediyor. Yeniden Refahlılar zaman birlikte Aşkale İlçesinde hem parti binasının açılışını yaptı hem de ilçede adeta gövde gösterisi yaptı. İlçe başkanlığının açılışında ise mülevven görüntüler yaşanırken, icap İktidar gerekse ihtilaf partilerinin temsilcileri da açılışa paydaşlık ettiler. İlginin aşkın olduğu açılışa MKYK Üyesi Genel Biçim Ar-Ge Başkan Yardımcısı ve Erzurum diyar Sorumlusu Kapalı Çat, İl Başkanı Adnan Bozan İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Bilgisizlik Kolları, Yakutiye, Aziziye, Horasan İlçe Başkanları bile iştirak ederken, Aşkale DOĞRU Tümen ilçe Başkanı MHP İlçe Başkanı CHP ilçe Başkanı İyi Öğür kaymakamlık Başkanı Feyiz Partisi İlçe Başkanı ve Ati Partisi İlçe Başkanı de katıldı.

Duaların okunması ve kurban kesiminin peşi sıra Açılış konuşmasını yapan Yeniden bolluk partisi Aşkale kaza Başkanı Reşat Duayen bu mutlu günde kendilerini boydak bırakmayarak açılışa icabet eden herkese teşekkür etti. İl Başkanı Adnan Bozan ise konuşmasında siyasal partilere kontak ve muadele mesajı verdi.

İlçe binasının açılışından sonra ise Yeniden Partisi Erzurum İl yönetimi esnaf gezisi yaptı. – ERZURUM

Share: