Bakan Kasapoğlu, GSB yurdundaki çağa sevincine ortak oldu

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Diyarbakır’de Selahattin Eyyubi Kız Yurdu’nda artan ve eski bölüm veladet işleyen Mizgin Geyik ve Muhammed Ensar bebeği mülakat etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, Diyarbakır’bile GSB yurtlarında mütezayit depremzedeleri müzakere etti. Diyarbakır Selahattin Eyyubi Kız Yurdu’nda küsurat depremzedelerle aynı araya gelen Bakan Kasapoğlu, eski ahit mevlit özne Mizgin Geyik’i ve bebeğine ziyarette bulundu.

Anne Mizgin Geyik ve Muhammed Ensar bebeğin afiyet durumu hakkında vukuf düzlük Nazır Kasapoğlu, Muhammed Ensar’ı kucağına alarak sevdi. Mizgin Geyik’e kandırıcı olsun dileklerini ileten Icra Vekili Kasapoğlu, Muhammed Ensar bebeğe altın bergüzar etti.

Nazır Kasapoğlu, anne Mizgin Geyik ile sohbetinde, “Bizler her zaman yanınızdayız. Allah bahtını kilitsiz küreksiz etsin, körpe ve teferruatlı ömürlü olsun. Bu yetersiz, üniversite öğrencileri için amma gördüğünüz gibi böyle durumlarda de bu milletin evlatları üzere, yeni doğanlar için yuva oluyor. Yer genç mikro öğrencimiz Muhammed Ensar, bilen olsun inşallah” ifadelerini kullandı. – ANKARA

Share: