Bağlar’da kere çalışması sürüyor

Bağlar Belediyesi, eskimemiş yapıların düz yazı edilen edildiği Karacadağ bölgesindeki iskân yerlerinde erişim sorununu halletmek amacıyla çalışmalara devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Selen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yeni yapıların mensur edildiği Körtepe ve Yeşildallı kırsal mahallelerindeki kere açım çalışması sürüyor.

Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, bölgenin defa ve ulaşım sorununu nazik ölçüde çözüme kavuşturduklarını fakat bakir yapıların inşa edilmesinden kontekst yeni ihtiyaç ve taleplerin ortaya çıktığını belirtti.

Bu ihtiyaca anında yanıt verip çözüme kavuşturacaklarını rapor fail Beyoğlu, şöyle dedi:

“ikinci sınıf yılda kaza tarihinin bildirme iri hizmetlerini kazandırdık. Bağlar kırsalında erişim sorunu tarihe karıştı. Şu anda yaptığımız gelişim vatandaşlarımız ve muhtarlarımızın talebi üstüne, yıpranmamış yapıların inşa edildiği yerlerin sorununu çözmektir. Taleplere eskiden ve ameliye şekilde cevap veriyoruz. Yapılaşma üstüne rustik yerleşme yerlerine müteveccih bire bir arzu bahis konusu. Vatandaşlarımız, ata ve ata ocağında eskimemiş yapılar düz yazı ederken, biz birlikte ulaşımda sav yaşamamaları amacıyla lüzumlu tedbirleri alıyoruz.”

Beyoğlu, Büyükşehir Belediyesi ve sair kurumlarla ahenk içerisinde çalıştıklarını aktararak, amaçlarının memleketin hizmet alması ve vatandaşların huzur bulması olduğunu kaydetti.???????

Share: