Babasını 20 bıçak darbesiyle öldüren zanlının önceki ifadesi ortaya çıktı

İzmir’in Buca ilçesinde kemoterapi tedavisi gören babasını bıçaklayarak öldüren zanlının önce ifadesinde, babasının ölen annesi ve ablası için konuştuğu üzere babasını öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Babasını 20 yerinden bıçaklayarak öldüren zanlının elan sonra polis merkezine anbean cinayeti işlediğini itiraf ettiği ortaya çıktı.

Olay ilçeye bağlı Adatepe Mahallesi 24 sokakta mevcut bağımsız tıpkı evde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak A.V. (26), Şirinyer Polis Güçleri Merkezi Amirliğine anbean, babası Kazım Vurgun’u (68) öldürdüğünü söyledi. A.V.’nin itirafı konusunda eve revan polis güçleri ekipleri, Kazım Vurgun’u kanlar içerisinde beniz üstü yerli yatarken buldu. Esenlik ekipleri aracılığıyla yapılan incelemede ise Vurgun’un bindi altında ve sırtında 20 bıçak darbesi olduğu, bedbaht adamın hayatını kaybettiği belirlendi.

Ölen annesi ve ablası üzerine konuştuğu amacıyla cinnet getirmiş

Olay Yeri İnceleme ekipleri ile savcının incelemelerinin ardından Vurgun’un cansız bedeni İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Vurgun’un ölümünün peşi sıra gözaltına alınan sakil mahdum A.V.’nin emniyetteki evvel ifadesinde, babası ile 10 yıldır görüşmediğini, 6 ay ilk barıştıklarını ve zaman bozuk konulardan bahsederken babası Kazım Vurgun’un, A.V.’nin annesi ve ablası üzerine yara konuştuğunu duyduğu için cinnet getirdiğini bu esnada babasını bıçaklayarak öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Aynasız, işlemleri üzere Düzenlilik Şube Müdürlüğü Cinayet Göz Amirliğine sevk edildi.

Öte yandan oğlu vasıtasıyla bıçaklanarak maktul Kazım Vurgun’un tıpkı süredir amansız hastalık hastası olduğu ve kimyasal tedavi tedavisi görebilmek için bir hafta ilk hastaneye mail tıpkısı eve taşınarak tek başına yaşadığı öğrenildi. Olayla ilişik başlatılan soruşturma sürüyor. – İZMİRShare: