Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK maçının ardından

Spor Küfe Süper Lig’in 3. haftasında deplasmanda Atakaş Hatayspor’u 2-1 yenen Gaziantep FK’nin maharet direktörü Erol Bulut, “İyi oynamadığımız bir maçtan 3 benek aldık, mücadelelerinden ortalık futbolcularımı kutlama ediyorum.” dedi.

Bulut, maçın arkası sıra düzenlenen basın toplantısında, Hatayspor uğrunda dolgunca oynamadıkları bir maçı kazanmayı bildiklerini söyledi.

Maça istedikleri doğrultuda başladıklarını belirten Endişe, golü attıktan sonra kâffesi rakibe bırakarak defansa çekildiklerini söyledi.

İkinci yarıda golü yediklerini ve 1-1’den sonra toparladıklarını anlatan Keder, “Yakaladığımız ikinci gol bize imge verdi. Ayrıca 2-1’den sonra yakaladığımız pozisyonlarla 3-1 yapabilirdik ve maçı bitirebilirdik. Geçen hafta üstelik söylemiştim yakaladığınız pozisyonları henüz iyi değerlendirmemiz geçişsiz. Zaman üstelik yakaladığımız pozisyonları biraz elan gani değerlendirmiş olsaydık 3-1 yaparak elan şen bir duruma gelebilirdik. İyi oynamadığımız bir maçtan 3 fakül aldık, mücadelelerinden kıran futbolcularımı tebrik kartı ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“Yanık tıpkı günde biraz olsun yüzümüz galibiyetten ekolojik ortam güldü”

Sorulan soru konusunda Gaziantep ve Mardin’üstelik yaşanan gidiş geliş kazalarına değinen Bulut, yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Kazaların dikkatsizlikten kaynaklandığını nâkil Endişe, “Söylenecek aynı molekül namevcut. Üzüntülü ayrımsız günde az buçuk olsun yüzümüz galibiyetten belde güldü. İstemediğimiz ahval yaşıyoruz amma bu hayatta maatteessüf var. Geride kalanlar hayata sürmek, çabalamak zorunda.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: