Amasya tutum haberi… Suluova TSO Başkanı Turgut Aksu: “Çığır gruplarımızın başarısı Suluova’mızın başarısı olacaktır”

Suluova Ticaret ve Uran Odasında yıpranmamış dönüş seçimlerinin peşi sıra çığır komitelerinin evvel toplantısı yapıldı. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aksu, Divan Başkanı Seyit Ahmet Geylan, divan üyeleri ve 7 iz komitesinin başkan ile üyeleri katıldı.

Birlikte 4 sene boyunca hizmet verecekleri arkadaşlarına seslenen Suluova TSO Başkanı Katarakt, “Meslek gruplarımızın başarısı Suluova’mızın kudretli olması, büyümesi, kalkınması demektir” dedi.

Komite başkanlarından yıpranmamış dönemde meslek gruplarındaki üyelerle sonsuz bildirişim halinde olmalarını talip Turgut Aksu, “Sizlere iletilen istem, sevgili ve önerileri bizlere aktarmanızı, Suluova’evet ve odamıza katkı sağlayacağına inandığınız projeleri bizlerle paylaşmanızı istiyoruz” diyerek konuştu.

Patika komitelerinin mesleki ya da şehrin sosyo-soylu erki sorunlarına karşı olan duyarlılığının yanı sıra etkili ve yaşıt çalışmasının kaza ekonomisine nazik katkı sağlayacağına mümin Katarakt, “Meslek gruplarımızın başarısı Suluova’mızın kalburüstü olması, büyümesi, kalkınması demektir. Bu durumda İlimiz Amasya’nın ve ülkemizin kudretli olması ve münevver yarınlara bir lahzada kavuşması demektir” şeklinde konuştu. – AMASYA

Share: